Filmiki

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11933 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Filmiki

Andrzej napisał: .Najwyrazniej autor tego zdjęcia pakuje swoje posty byle gdzie i nie trzyma się jakichkolwiek ram :dry:

Uświadamia Nas że istnieje :evil:

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #11934 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Filmiki
...Faktycznie nie jest to film...jest to odpowiedż obrazkowa i tekstowa na filmik Twój Andrzeju...i niewiem dlaczego się czepiacie ??? Mariusz,Zibi ,Markiz i Reromek dodali komentarz tekstowy a nie filmiki i NIKOMU TO NIE PRZESKADZAŁO .?...WIĘC O CO WAM CHODZI !!!

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
Ostatnia8 lata 1 miesiąc temu edycja: BadKris od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11936 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Filmiki
ja tak między wierszami ... trudno coś opisać lub skomentować filmem a to chyba można albo zamknijmy okno na komentarze ale spoko WIOSNA IDZIE BĘDZIEMY ŚMIGAĆ

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11941 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Filmiki
...A ja czekam na odpowiedż od Andrzeja ,bo nie bardzo wiem o co ma pretensje..??!

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11943 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Filmiki
Zapewne chodzi o to, że "odpowiedź obrazkowa" w poście "filmiki" wygląda jak NOWY WĄTEK a nie jak odpowiedż. Niemal wszyscy, włączając mnie, tak zareagowali próbując klikać na obrazek - ot nie/zwykłe nieporozumienie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu #11944 przez markiz
Replied by markiz on topic Filmiki

Mariusz napisał: Zapewne chodzi o to, że "odpowiedź obrazkowa" w poście "filmiki" wygląda jak NOWY WĄTEK a nie jak odpowiedż. Niemal wszyscy, włączając mnie, tak zareagowali próbując klikać na obrazek - ot nie/zwykłe nieporozumienie.

Pewnie tak było :cheer:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.303 s.
Zasilane przez Forum Kunena