wsparcie w wyborach samorządowych

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #31 przez markiz
Witam wszystkich :D Jako że forum lepiej żeby nie było miejscem do uprawiania polityki Brat pozwolił zrobić wyjątek.
21 listopada odbędą się wybory samorządowe.Na pewno nie wszystkich to interesuje a niektórzy z Was mają swoich "faworytów" :P Nie jest to reklama ani spam ale prosta informacja.Niektórzy może poznali już Ryśka Antoniuka pochodzącego z Gościszewa i będącego członkiem naszego forum.Startuje w najbliższych wyborach do rady powiatu w Sztumie z listy nr.15 pozycja 8 z Komitetu "Razem dla Powiśla".Rysiek interesuje się motocyklami i pomagał zorganizować nasz "zlot" :D na Dni Ziemi Sztumskiej.Ja ze swojej strony chciałbym mu się zrewanżować popierając jego kandydaturę.Osobiście go znam i chłop naprawdę ma chęci coś zdziałać dla innych.Gdyby ktoś z Was nie miał na kogo......polecam Ryśka.Na pewno to będzie lepszy kandydat niż skreślony "pierwszy z brzegu".Wybór jest Wasz-wiadomo.Jego udział w radzie powiatu na pewno zaprocentuje w sezonie -w koncu to jeden z nas.Jeśli to uraziło wasze polityczne "uczucia" :lol: Admin usunie mój post.Motocyklowe pozdrowienia
-lewa w górę :cool:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #473 przez markiz
Witam wszystkich :D Jako że forum lepiej żeby nie było miejscem do uprawiania polityki Brat pozwolił zrobić wyjątek.
21 listopada odbędą się wybory samorządowe.Na pewno nie wszystkich to interesuje a niektórzy z Was mają swoich "faworytów" :P Nie jest to reklama ani spam ale prosta informacja.Niektórzy może poznali już Ryśka Antoniuka pochodzącego z Gościszewa i będącego członkiem naszego forum.Startuje w najbliższych wyborach do rady powiatu w Sztumie z listy nr.15 pozycja 8 z Komitetu "Razem dla Powiśla".Rysiek interesuje się motocyklami i pomagał zorganizować nasz "zlot" :D na Dni Ziemi Sztumskiej.Ja ze swojej strony chciałbym mu się zrewanżować popierając jego kandydaturę.Osobiście go znam i chłop naprawdę ma chęci coś zdziałać dla innych.Gdyby ktoś z Was nie miał na kogo......polecam Ryśka.Na pewno to będzie lepszy kandydat niż skreślony "pierwszy z brzegu".Wybór jest Wasz-wiadomo.Jego udział w radzie powiatu na pewno zaprocentuje w sezonie -w koncu to jeden z nas.Jeśli to uraziło wasze polityczne "uczucia" :lol: Admin usunie mój post.Motocyklowe pozdrowienia
-lewa w górę :cool:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #474 przez kurczak
jestem za zdaniem Markiza ,pod jednym warunkiem RYCHU MUSI KOPIĆ MOTOCYKL ZA TEJ KADENCJI WYBORCZEJ he he he żart oczywiście , śledzę od niedawna Rysia na forach głównie sztumskim niezależnym faktycznie gościu spoko
tylko za mocno go naskakują na forach chyba konkurencja . Rysiu masz mój głos .

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #481 przez Jacuś
Jakiś czas temu w rozmowie face to face z Ryśkiem zadeklarowałem swoje poparcie. Znam go już ładnych kilka lat i jak każdy z nas ma swoje skrzywienia, jednak mój głos oddany zostanie własnie na niego.

Pustą głową łatwiej potakiwać....

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 5 miesiąc temu #482 przez kurczak
Rysiu zobacz co tu się wyprawia he he he

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.194 s.
Zasilane przez Forum Kunena