W Y P A D K I !!!

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #16504 przez markiz
Replied by markiz on topic W Y P A D K I !!!
www.tvsztum.pl/aktualnosci/25523,nie-zac...znosci-przyczyna-smi
malbork.naszemiasto.pl/artykul/malbork-s...,artgal,t,id,tm.html

Pierwsze wyjazdy,andrenalina,często piasek po zimie na jezdni- najczęstsze przyczyny pierwszych wyjazdów :-(
[×]

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #16529 przez Mariusz

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #16531 przez REROMEK
Replied by REROMEK on topic W Y P A D K I !!!
może nie wszystko, ale dużo na pewno. trudno ocenić prędkość motocykla, ja mam wrażenie że motocyklista spanikował, gdy zobaczył auto wjeżdżające na jego pas...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #16532 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic W Y P A D K I !!!
...pytań jest wiele.Jednak do kontaktu doszło na pasie po którym poruszał się motocykl.I czy kierowca nie zachował się jak szeryf drogowy?Wjeżdżając częściowo na lewy pas,żeby celowo schamowac motocykl. (Już takich wiedziałem ) Poza tym kilka sekund stał autem w miejscu.Chyba można było włączyć wsteczny i te 1,5m cofnąć. Wiele pytań po filmiku się rodzi,ale odpowiedzieć jeszcze trudniej niż przed .Wszystko to moje demagogie i pewnie nie nie mam racji,ale pomimo błędów kierowcy motocykla kierowca auta też nie jest bez winy.
Ostatnia4 lata 11 miesiąc temu edycja: Andrzej od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16693 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic W Y P A D K I !!!
Całkiem niedawno 04.05, napisał do mnie mój stolarz, że termin montażu kuchni musi przenieść o ok miesiąc czasu. Okazało się że miał wypadek na swoim harley'u. www.portel.pl/wiadomosci/wypadek-motocyk...warcie-sezonu/111515 Czytałem to i się zastanawiałem jak mogło do tego dojść... Otóż koledzy śmigający na czoperkach ( i nie tylko ) chłopak przesłał mi fotki i powiedział, że ... od drgań -wibracji odkręciły mu się śruby mocujące przedni błotnik. Błotnik zawinął się pod koło i moto zamiast koła miało łyżwę - prawie jak skuter śnieżny i facet wraz z synem wylądowali w rowie. Szczęście w nieszczęściu że jechał z 9 letnim synem więc przypuszczam że rekreacyjnie - strach pomyśleć co by mogło się wydarzyć przy normalnej jeździe. Kto by pomyślał że coś takiego może się zdarzyć =/


Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16697 przez zibistm
Replied by zibistm on topic W Y P A D K I !!!
Osobliwe , kuriozalne zdarzenie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.595 s.
Zasilane przez Forum Kunena