W Y P A D K I !!!

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #16701 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic W Y P A D K I !!!
Faktycznie kuriozalne zdarzenie.Ale o odkręcających się śrubach i elementach w Harleyah chodzą legendy od dawna.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16791 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic W Y P A D K I !!!
Niestety dziś około godz.13.50 uległ wypadkowi mój kolega jadąc z synem.W Malborku na ul.Wałowej wymusiła im kobieta i z połamaniami trafił do szpitala.Syn z potłuczeniami jest już w domu.Ale proszę wszyscy uważajcie na siebie bo nie wszyscy jeszcze przezwyczaili się że motocykliści już dawno rozpoczeli sezon.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16792 przez markiz
Replied by markiz on topic W Y P A D K I !!!

Andrzej napisał: Niestety dziś około godz.13.50 uległ wypadkowi mój kolega jadąc z synem.W Malborku na ul.Wałowej wymusiła im kobieta i z połamaniami trafił do szpitala.Syn z potłuczeniami jest już w domu.Ale proszę wszyscy uważajcie na siebie bo nie wszyscy jeszcze przezwyczaili się że motocykliści już dawno rozpoczeli sezon.

Przykre.... widząc kobietę za kierownicą mam jeszcze bardziej ograniczone zaufanie :-\ Życie uczy.Zycze szybkiego powrotu na dwa koła dla kolegi

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16793 przez Matrix
Replied by Matrix on topic W Y P A D K I !!!
Niech do zdrowia szybko wracają bo to najważniejsze. Ja tam uważam na wszystkich i okazuje się, że płeć nie ma większego znaczenia niestety.

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16794 przez Bazyl667
Replied by Bazyl667 on topic W Y P A D K I !!!
Niby nie ma, lecz z mych obserwacji to 70% kierowców używających telefony podczas jazdy to niestety Niewiasty. Co wręcz przeraża.

"Ultimus inter pares"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 10 miesiąc temu #16798 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic W Y P A D K I !!!
Małe sprostowanie.Nie kobieta prowadziła lecz jej mąż.I był po użyciu alkoholu.Chyba próbowali na początku zataić ten szczegół.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.218 s.
Zasilane przez Forum Kunena