Proszę Was koledzy o pomoc w sprzedaży motocykla

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6017 przez Adam P
Witajcie, w sobotę jadę do Gdańska a w niedzielę prawdopodobnie idę na operację wstawienia bypassów. Wczoraj się dowiedziałem że miałem zawał (!) - tak to jest u cukrzyka że może nawet tego nie poczuć z powodu uszkodzenia nerwów.

Moto już prawie sprzedane, obgaduję ostatnie warunki sprzedaży. "Kolega po fachu" achmeda z Torunia chce ją kupić.Mam nadzieję że to dobre ręce i że będzie Go jeszcze długo cieszyć.
Adam

Ps. Teraz w niedzielę widziałem pełno motocyklistów na drodze M-k Sztum. Nawet z Markizem się mijałem. Nie widział mnie, bo ja puszką jechałem z żoną i córką, piękny widok.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6019 przez grzesiek
Adamie przyklej na auto naklejke Klubowa bedziesz bardziej rozpoznawalny;) ,trzymam kciuki za udany zabieg :angry:

Pij mleko bedziesz wielki;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6020 przez Adam P
Grzesiu, po tej naklejce poznaję swój samochód na parkingu już od kilku lat :), może jest ciut za mała i powinna być na przedniej masce.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6021 przez Matrix
Szybkiego powrotu do zdrowia :silly:

Najlepiej oklej całe auto B)

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6023 przez markiz
Adam-łączę się w bólu przy sprzedaży moto.Wiem ile czasu i jak o nie dbałeś :ohmy: Trzymam teraz kciuki za twój powrót do zdrowia i dalszą radość z życia.Lewa w górę B)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #6024 przez Adam P
Dziękuję Wam wszystkim Bracia moi w solidarności jaką razem tworzymy. Jesteśmy jak rodzina z krwi i kości i to nas łączy, no i pasja nasza też. Jak już będę po operacji to się odezwę.
Adam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.218 s.
Zasilane przez Forum Kunena