Proszę Was koledzy o pomoc w sprzedaży motocykla

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #6055 przez Matrix


B) Czekamy Adam B)

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #6056 przez markiz
Szacun dla Matrixa i Zibiego za odwiedziny u Adama.....A Ty Adaś wracaj do zdrowia.Cały Klub trzyma kciuki za Ciebie-jesteśmy z Tobą

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #6057 przez Magda
Panowie, w imieniu taty bardzo dziękuję za odwiedziny w szpitalu i wsparcie. Zarówno dla taty, jak i dla nas jest to ważne. Mama również dziękuje z całego serca za podtrzymywanie taty na duchu. Gdy będzie już po operacji, zamieszczę tutaj informację o stanie zdrowia taty.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #6069 przez Matrix
Właśnie wróciliśmy z Lidką z Gdańska od Adama. Nasz krzyżowiec czuje się w miarę dobrze i coraz lepiej.
Leży na normalnej sali z jakimś innym pacjentem. Może w Niedzielę będzie wypisany ze szpitala B)

Ps.
Wielkie dzięki dla Amazonki Lidki jeździ się z nią naprawdę rewelacyjnie, może czasami brakuje w jej motocyklu trochę mocy ale na całej trasie jak nie przekraczałem szybko 120 km/h dotrzymywała mi kroku. Nie wiem co się będzie działo jak zakupi mocniejsze moto :evil: :whistle:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com
Ostatnia10 lata 11 miesiąc temu edycja: Matrix od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #6070 przez Magda
Najmocniej przepraszam, że nie napisałam co u taty, ale ostatnie półtora tygodnia to był szalony czas matur, które mnie wciągnęły.

Tak jak było wspomniane wyżej, potwierdzam. Tata czuje się coraz lepiej. Lekarze prognozują polepszenie stanu zdrowia. Mamy nadzieję, że już w niedzielę do nas wróci.

Jeszcze raz z całego serca dziękuję za zainteresowanie i odwiedziny u taty. Na pewno sprawiło mu to dużą przyjemność.

Pozdrawiam serdecznie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #6071 przez markiz
Na pewno wszyscy trzymamy kciuki za powrót do zdrowia i swojej pasji B) Jestem optymistą i myślę że niedługo się spotkamy i ten koszmar będzie tylko dalekim wspomnieniem

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.234 s.
Zasilane przez Forum Kunena