Nissan i motocykliści

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7271 przez marcin_p
Obecnie leci w tv taka reklamówka:

Jakiś czas temu Nissan popisał się takim filmikiem: www.scigacz.pl/Nissan,Juke,niszczy,motoc...a,reklama,16459.html

Pytanie ode mnie: o co tu chodzi i jaki problem ma Nissan z motocyklistami, promując nasz negatywny wizerunek?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7273 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Nissan i motocykliści
Też to zauważyłem.Dobrze to opisane jest przy tym drugim filmiku-jaką strategią kieruje się nissan.Ale mnie ostatnio nurtuje też inna dyskryminacja motocyklistów.Chodzi mi o stacje Statoil tzn motocykliści nie wchodzą w kaskach!Ja rozumiem że to niby o bezpieczeństwo pracowników chodzi,ale ja wchodząc w kasku na stację trzymam w ręku banknot a nie pistolet.A może ta sieć chce się pozbyć klientów na benzynę(i tak coraz rzadziej sprzedawaną) A może to kolejny rodzaj inwigilacji?
Ja w każdym razie nie zawsze mam czas na zdejmowanie kasku ,rękawic,kominiarki aby typ z za lady czuł się bezpiecznie,chromolę ich! I dalej będę robił swoje-no chyba że mnie zaaresztują za noszenie kasku :evil:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7274 przez zibistm
Replied by zibistm on topic Nissan i motocykliści
Także zauważyłem , znak zakazu wchodzenia w kaskach, ale nigdy tego nie przestrzegałem , za często tankuje.
W dupie z takim zakazem.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7275 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Nissan i motocykliści
he he,mam już pomysł na Statoil i nie wchodzenie w kaskach.Przy najbliższej okazji Wam pokaże :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7276 przez markiz
Replied by markiz on topic Nissan i motocykliści
W ramach kontrakcji na działania Statoil nie tankuję u nich :P

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 4 miesiąc temu #7288 przez rollfast
Replied by rollfast on topic Nissan i motocykliści
ja tez omijam takie stacje...skoro nas nie lubią tzn.,że nasze kasy też nie...nie podoba mi się takie niezdrowe podejście do biznesu... :evil:

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.258 s.
Zasilane przez Forum Kunena