Aparaty i zdjęcia

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #12172 przez markiz
Krótkie wypady was created by markiz
Widać że lustrzanką robione :) To daje świetny efekt.Moja żona ostatnio kupiła lustrzankę-jest różnica wobec tradycyjnego aparatu :woohoo:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #12174 przez rollfast
Replied by rollfast on topic Krótkie wypady

markiz napisał: Widać że lustrzanką robione :) To daje świetny efekt.Moja żona ostatnio kupiła lustrzankę-jest różnica wobec tradycyjnego aparatu :woohoo:


szczerze mówiąc,a tym razem wiem co mówię,bo na fotografii akurat znam się lepiej niz na motocyklach...to nie widzę tego aby było to robione lustrzanką...
to fotograf robi zdjęcie...nie aparat...aparat to tylko narzędzie w ręku rzemieślnika....
można mieć super sprzęt i robić cieniznę,a można i telefonem robić zdjęcia artystyczne...
a to czym zdjęcie dane było zrobione,oraz jakie były użyte ustawienia aparatu mówi nam EXIF...którego akurat tutaj nie ma...bo akurat nasza strona klubu nie udostępnia tego...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #12176 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Krótkie wypady
MARKIZ LUSTRZANKA TO TYPOWY SPRZĘT PAMIĘTASZ te czarne ruskie aparaty zenit ? To był sprzęt

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #12177 przez markiz
Replied by markiz on topic Krótkie wypady

mareksztum napisał: MARKIZ LUSTRZANKA TO TYPOWY SPRZĘT PAMIĘTASZ te czarne ruskie aparaty zenit ? To był sprzęt

Marek-ze zdjęć Zenitem do tej pory jestem dumny.:-)Nie było łatwo ale jak się sprzęt wyczuło-fotki pięknota :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu #12178 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Krótkie wypady
I tu muszę zgodzić się z Rolllfastem,kidyś to autor (właściciel aparatu)decydował o parametrach zdjęcia a nie automat(tak jak współcześnie)trzeba było mieć jakieś poijęcie o fotografowaniu i itechnice czyli o parametrach takich jak :ostrość(odległość)przysłonie i czasu naświetlania,ale to nie wszystko bo ważna też była obróbka czyli wywoływanie(i tu następny ważny proces ,naświetlanie,wywoływanie i utwrwalanie )i dopiero wtedy był ostateczny efekt,może was zanudziłem ale osobiście przeszedłem te wszystkie etapy. :) A Zenith to już było marzenie(wtedy...dawno temu) ....mam go do dzisiaj ;) i zdjęcia...też są... :P

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 11 miesiąc temu - 7 lata 11 miesiąc temu #12179 przez markiz
Replied by markiz on topic Krótkie wypady
Chyba rozpędziliśmy się nie w tym temacie :laugh: Może otworzymy nowy wątek na ten temat ;)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja
Ostatnia7 lata 11 miesiąc temu edycja: markiz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.220 s.
Zasilane przez Forum Kunena