Prośba o eskortę młodej pary - 20.08.2016

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #13371 przez Adam P
Witajcie koledzy
Jest gorąca prośba, moja córka Magdalena (zresztą forumowiczka) wychodzi za mąż w dniu 20.08.2016r. Jako że tata motocyklista to i ona ze mną niejeden kilometr przejechała. No i zapragnęło się jej żeby motocykle odprowadziły ją z kościoła na salę weselną. Ja jechać nie mogę z prostej przyczyny że mam jakieś tam obowiązki ale paru kolegów na motocyklach by było wskazane. Ustaliliśmy że jak by było tak z 5 do 7 maszyn to by było super. Wypadało by się zjawić najpóźniej do godz. 15.30 (msza może się skończyć około 15.45) pod kapliczką przy kościele św. Urszuli Ledóchowskiej na os. południe - ul. Wybickiego. Trasa jest zaplanowana i całkowita jej długość to cirka 1,1 km. Ulicą Wybickiego w kierunku do Lidla, przed Strażą Pożarną skręcamy w prawo wzdłuż szkoły do ulicy Kotarbińskiego, Ulicą Kotarbińskiego w lewo i przez poradnię pedagogiczną wjeżdżamy na teren Centrum Edukacji Zawodowej pomiędzy budynki, tam koniec przejazdu. Pan młody gwarantuje dla każdego motocyklisty z eskorty małe co nieco %%%.
Dla ułatwienia załączam fotki przejazdu.
Bardzo proszę o zgłoszenia w temacie tych osób które będą mogły towarzyszyć młodej parze w tym wydarzeniu.
Z góry serdecznie dziękuję w ich imieniu.




Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #13372 przez Andrzej
Spoko Adam,żeby tylko nie lało.Tfu..

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #13373 przez mareksztum
Powinno się udać

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #13374 przez markiz
Jak nie pojadę do Łeby to stawię się.Wszystkiego najlepszego dla Madzi :)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #13375 przez Bazyl667
Możesz na mnie liczyć B)

"Ultimus inter pares"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #13377 przez Adam P
Mała zmiana końcówki trasy - na terenie centrum młodzi wejdą prawie głównym wejściem

Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.233 s.
Zasilane przez Forum Kunena