Czym jeżdzili wasi przodkowie?

Więcej
13 lata 1 dzień temu #77 przez markiz
U mnie ojciec jeżdził i jeżdzi na WSK z 1972 roku.To na niej poczułem wiatr we włosach/jeszcze miałem/siedząc przed ojcem przy baku lub pomiędzy rodzicami :D Mój wujek,a po jego smierci ciocia/chrzestna/ śmigali na SHL M11.To był widok:kobieta na SHL-praAmazonka :=D

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #765 przez markiz
U mnie ojciec jeżdził i jeżdzi na WSK z 1972 roku.To na niej poczułem wiatr we włosach/jeszcze miałem/siedząc przed ojcem przy baku lub pomiędzy rodzicami :D Mój wujek,a po jego smierci ciocia/chrzestna/ śmigali na SHL M11.To był widok:kobieta na SHL-praAmazonka :=D

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #766 przez grzesiek
moj tato tez jezdzil na WSK 125 rok 1973 po czym przesiadl sie na 4 kolka Moskwicza ale prawko na moto posiada i nieraz zrobi rundala moim moto.Na zlocie nie byl chce go zabrac w tym sezonie :)

Pij mleko bedziesz wielki;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #768 przez kurczak
mój tatuś zaczynał od Royal , taki anglik 500 cm3 potem junaki i na koniec komfort sięgną po gazele

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #769 przez zibistm
Mój stary z kolei miał Iża,SHL,WSK125,miał też BMW ale nie wiem jakie.Ojciec nie żyje od 27 lat,i ciężko było się z nim porozumieć bo żadko bywał trzeżwy.Drugi mąż mojej matki miał WSK125 I YAMAHE VIRAGO 250. To na tyle.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #770 przez Didek
Moj ojczulek(DZIADZIA) jezdził mz 150 sport, aprilia pegaso, teraz smiga YAMAHA FAZER 600...napewno razem gdzies posmigamy...

Prawdziwi Motocykisci Nie JedzĄ Miodu,tylko Żuja PszczoŁy...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.248 s.
Zasilane przez Forum Kunena