Czym jeżdzili wasi przodkowie?

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1864 przez markiz
Zobaczcie jak to jest....w większości przypadków benzynę we krwi mamy od urodzenia :woohoo: Mamy wspomnienia z dzieciństwa,zazdrość kolegów których ojcowie nie posiadali dwuśladu.Jako małolaty i póżniej w bardziej słusznym wieku wracamy do zapachu spalin :laugh:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1866 przez Andrzej
I oto chodzi,o to chodzi :laugh: Kilku moich kumpli też wraca na motocykle po wielu latach.Pewnie wkrótce dołączą!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1871 przez jarosuaf
Mój ojciec miał junaka i dwie WSKi. Na jednej z nich wjechał do rowu. Strzaskał sobie kostkę, do teraz ma czasem problemy z chodzeniem, bo niedobrze mu się coś zrosło. Stało się to zanim się urodziłem.
Od razu po wypadku oddał motor i przestał w ogóle jeździć, więc niestety nie dane mi było poznać jak to jest jako dzieciak jeździć z ojcem :(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #8694 przez markiz
Jeszcze tu się nie pochwalilem...WSK -ka ojca jest w moim garażu :-) Jest na chodzie tylko potrzebuje małej renowacji.Chociaż chyba wolę aby wyglądał tak jak teraz...w sumie to pamiątka rodzinną.Jestem wdzięczny mojemu tacie i dumny...ta "maszyna"poczułem wiatr we włosach :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #12843 przez markiz
Wsk-ki ojcowej jeszcze nie odmalowalem.Nie chcę niszczyć starego wyplowialego lakieru tylko podmalować co niektóre elementy.Ale znajdę taką farbę.Kiedyś to byl Autorenolak chyba-teraz nie widzę odpowiedników

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #17926 przez markiz
WSK przed renowacją :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.278 s.
Zasilane przez Forum Kunena