Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1

TEMAT: Poszukuję przewodu

Poszukuję przewodu 2018/09/01 19:22 #15988

Witam,poszukuję pożyczyć przewód do przetestowania pomiędzy komputerem a monitorem jak na zdjęciach.Mam w tej chwili zrobione z przedłużką i coś nie łączy :-\ Jakby co dzwonić to podjadę
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja
Załączniki:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Poszukuję przewodu 2018/09/02 10:00 #15990

Przewód vga-hdmi dostępny w sklepie Pronet w Malborku przy ul.Kościuszki.Cena 49zl. W razie czego coś nie tak to wymieniają lub oddają kasę.

Poszukuję przewodu 2018/09/02 10:31 #15991

Nie łączy gdyż to sygnał analogowy VGA i cyfrowy HDMI. Potrzebna przejściówka lub porządny kabel. która wtyczka wchodzi do PC?
Naprawa, konserwacja, sprzedaż odzieży i akcesoriów motocyklowych... i komputery ;)

Poszukuję przewodu 2018/09/02 12:43 #15992

U mnie kiedyś na przejściowe były problemy a na samym kablu już nie.Teraz większość kart graficznych ma już wbudowany adapter w sobie i jeśli w przejsciowce jest adapter elektroniczny(a w większości jest) to wystarczy sam przewód.

Poszukuję przewodu 2018/09/02 21:21 #15994

Dzięki za odpowiedź .Jako że dzisiaj handlowa niedziela kupiłem w galerii w Malborku kolejną przejściówkę.Poprzednia jednak odmówiła posłuszeństwa,już myślałem że coś z gniazdem HDMI jest coś nie tak.
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Poszukuję przewodu 2018/09/03 15:08 #15995

Ja kiedyś trzy przejściówki wymieniłem bo nie było dobrze.A na samym kablu było ok.I myślałem że to może monitor uszkodzony,może karta graficzna lub same wejscia... Ale jak już u Ciebie działa to ok.

Ostatnia edycja: przez Andrzej.
  • Strona:
  • 1
Czas generowania strony: 0.336 s.
Zasilane przez Forum Kunena