Kamizelki odblaskowe

Więcej
12 lata 9 miesiąc temu - 12 lata 9 miesiąc temu #1423 przez Kropek69
Replied by Kropek69 on topic Odp: Kamizelki odblaskowe
z tego co ustalilem. Koszt takiej "konkretnej" kamizelki na motocykle to 130 zł +15 zł za 3 nadruki( plecy 2x+ cos na przodzie) lecz niemam mozliwosci dotknac tych kamizelek poniewaz nasz producent znajduje sie w warszawie. Jezeli znalazlbym kogos kto ma dostep do takich konkretnych pewnych kamizelek w rozsadnej cenie to niema zadnego problemu. Nie jestem obeznany jeszcze w odziezy na motocykle dlatego prosilbym o male wsparcie :). Koszt nadrukow to 10-15 zl w zaleznosci od tego co sobie zazyczymy.
Znalazlem cos takiego allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-na-motoc...cja-i1728579717.html nie wiem czy sie nadaje czyli koszt calkowity okolo 82 zl w zaleznosci od ilosci zamowien. Pozdrawiam
oraz cos takiego allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-regulowa...xxx-i1726555691.html
allegro.pl/kamizelka-odblaskowa-led-neon...aca-i1735245567.html < ta jest dobra :)


A ile za koszulki klubowe placiliscie :)?? koszulki tez mam mozliwosc zrobic, smycze klubowe tez fajna sprawa
Ostatnia12 lata 9 miesiąc temu edycja: Kropek69 od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4038 przez markiz
Replied by markiz on topic Odp: Kamizelki odblaskowe
Odświeżam temat B) Kropek niestety już nie żyje(*)
Mimo wszystko z Zibim i Matrixem mamy plan wykonać dla Klubu kamizelki dla wszystkich w dwóch rozmiarach z naszą nazwa na plecach,W czasie motoparty we wrześniu będziemy widoczni jako organizator

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4040 przez kurczak

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4089 przez brat
Replied by brat on topic Odp: Kamizelki odblaskowe
I jak koledzy udało się załatwić te kamizelki odblaskowe?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4094 przez markiz
Replied by markiz on topic Odp: Kamizelki odblaskowe
Matrix cos działa w tym kierunku.

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4153 przez Hein_Gericke
U Nas w sklepie są kamizelki odblaskowe firmy oxford czyli nie byle co i cena jaka za nie mogę wam zaoferować to 100 zl gdzie normalna cena to 135zl. Jak by co to zapraszam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.222 s.
Zasilane przez Forum Kunena