Hein Gericke w Polsce

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2750 przez Hein_Gericke
Witam

Chciałem Was wszystkich poinformować, że już w tym sezonie będziecie mogli robić zakupy w Polskim sklepie Hein Gericke.
Na razie jeszcze strony www.hein-gericke.com nie ma w naszym języku ale już pracujemy nad jej tłumaczeniem.
Sklep będzie znajdował się w woj. pomorskim w miejscowości Sztumska Wieś przy krajowej drodze 55 między Kwidzynem a Malborkiem.
Niedługo dostarczymy więcej informacji na temat otwarcia naszego sklepu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2755 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Odp: Hein Gericke w Polsce
Już gdzieś o tym słyszałem że otwiera się taki sklep.Osobiście posiadam dwa produkty tej firmy tj.Kurtkę i spodnie.Dość solidne w sumie,ale zobaczymy jak ceny będą się kształtować?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2756 przez mareksztum
SZtumska Wies to miedzy Sztumem a Kwidzynem i to 4 moze mniej km od Sztumu pozdrawiam firma ok polecam

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2757 przez Hein_Gericke

mareksztum napisał: SZtumska Wies to miedzy Sztumem a Kwidzynem i to 4 moze mniej km od Sztumu pozdrawiam firma ok polecam


jeżeli jest między Sztumem a Kwidzynem to raczej miedzy Malborkiem a Kwidzynem też?!
Chodziło mi o bardziej znane miejscowości dla ludzi z poza naszego regionu

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2759 przez Hein_Gericke

Andrzej napisał: Już gdzieś o tym słyszałem że otwiera się taki sklep.Osobiście posiadam dwa produkty tej firmy tj.Kurtkę i spodnie.Dość solidne w sumie,ale zobaczymy jak ceny będą się kształtować?


Ceny niestety będą większe o 4 % niż na stronie hein-gericke.com ponieważ u nich jest vat 19% a u nas 23% i to jest jedyna różnica. Reszta zależna od kursu EURO.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2760 przez markiz

Hein_Gericke napisał: Witam serdecznie!

Chciałem Was wszystkich poinformować, że już w tym sezonie będziecie mogli robić zakupy w Polskim sklepie Hein Gericke.
Na razie jeszcze strony www.hein-gericke.com nie ma w naszym języku ale już pracujemy nad jej tłumaczeniem.
Sklep będzie znajdował się w woj. pomorskim w miejscowości Sztumska Wieś przy krajowej drodze 55 między Kwidzynem a Malborkiem.
Niedługo dostarczymy więcej informacji na temat otwarcia naszego sklepu.

Super :laugh: Może robota dla mnie by się znalazła? B)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.230 s.
Zasilane przez Forum Kunena