OC

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #5744 przez grzesiek
Replied by grzesiek on topic Odp: OC
cos zwiazanego z tematem :silly: www.portel.pl/artykul.php3?i=64429

Pij mleko bedziesz wielki;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #5751 przez kardi
Replied by kardi on topic Odp: OC
Żaden kalkulator internetowy nie pozwala
obliczyć składki na OC dla motocykla. :(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #13798 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic OC
Niestety wraca temat z podwyżkami ubezpieczeniowymi za pojazdy.Ostatnio dochodzą mnie słuchy o jakiś horrendalnych podwyżkach za auta.Nie wiem jeszcze jak to się ma do motocykli,ale w przyszłym sezonie się dowiemy wszyscy.Chyba że ktoś już coś wie to proszę o info.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #13801 przez markiz
Replied by markiz on topic OC
Ceny OC na motocykle już w tym roku poszły ok.30%w górę.Strasza dalszymi podwyżkami.Ubezpieczenia na auta tez pną się w górę w szybkim tempie. Ubezpieczenie OC na pierwsze auto syna jako młodego kierowcy-ponad tysiąc złotych. To że firmy ubezpieczeniowe nie mają niby kasy?Inwestują ja na inne cele niż tylko OC.Lotnisko w Gdyni jest tego najlepszym przykładem :evil:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu #13804 przez Filipek
Replied by Filipek on topic OC
Jezeli chodzi o ubezpieczenie to na chwile obecna wstrzymali podwyżki na nasze szczęście. Kupowałem OC na hanke we wrzesniu i placilem 137 zł a rok temu 162 zalatwial mi to Gosi tata bo sie tym zajmuje, jak cos sluze pomoca. Dzis kumpel ubezpieczal forda mondeo 2.0 dci 2001 rok i w link 4 wyliczyli mu 330 zł przy platnosci gotowka. Teraz do konca miesiaca bede brał OC na skode wiec zobaczymy ile i gdzie zaproponują.

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 4 miesiąc temu - 7 lata 4 miesiąc temu #13808 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic OC
Ja za moją Osę ten sezon - 104 zł.Ale piszesz że za Forda Mondeo.... 330 zł? Za cały rok ?Ja za moją Aśkę 1.7 D za cały rok 477 zł miałem w TUZie.A moto w PZU.Gościu wyliczył mi mniej więcej w przyszłym roku ubezpieczenie w granicach 600-700 zł za auto.A jak się pytałem o pojemność 1900-2000 cm jak bym chciał w przyszłości zmienić to w okolicach 800-900 zł minimum.
No cóż życie zweryfikuje wszystko
Ostatnia7 lata 4 miesiąc temu edycja: Andrzej od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.546 s.
Zasilane przez Forum Kunena