Lidka miała wypadek

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6807 przez markiz
Lidka miała wypadek was created by markiz
Dzisiaj w okolicach Susza Lidka miała wypadek :( Zaliczyła dziurę w jezdni i straciła chyba panowanie nad kierownicą.Karetka zawiozła ją do szpitala w Kwidzynie.Teraz jest już w domku.Na szczęście jechała tylko ok 80 km/godz.........ale noga w gipsie...innych urazów nie stwierdzono/szczęściara/Najbardziej bolą ją uszkodzenia motocykla-uszkodzony silnik,chłodnica,zbiornik i blachy,cały przód z kierą włącznie :unsure: Jej marzenie rozsypało się....Dziewczyna o siebie się nie martwi-tylko o moto.Prawdziwa motocyklistka.Mam nadzieję że szybko dojdzie do siebie ...aby inne urazy nie wyszły na wierzch :ohmy: Przykre.....a myślałem że dzisiaj pośmigamy :( Lidla-uszy do góry i szybkiego powrotu na 200.Wracaj do zdrowia amazonko-to najważniejsze...

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6810 przez grzesiek
Replied by grzesiek on topic Lidka miała wypadek
pierdzielone dziury, ciekawe czy wlasciciel tej dziurawej drogi moze poniesc jakies konsekwencje,Lidka wracaj do formy tam szybko

Pij mleko bedziesz wielki;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6811 przez Adam P
Replied by Adam P on topic Lidka miała wypadek
Przykre, miejmy nadzieję że nic więcej się Lidce nie stało. Nie zna tego uczucia ten co nie miał wypadku na motorze, a raczej mało takich jest. Z drugiej strony starzy górale powiadają że co nas nie zabije to nas wzmocni, więc Lidko wracaj do zdrowia.
No cóż z tego co pisze Markiz to moto raczej do naprawy się nie nadaje, podejrzewam że koszty przewyższą wartość, a to boli jeszcze bardziej niż poniesione rany :(. Wiem bo sam tak kiedyś miałem. Człowiek bardziej się martwi o moto niż o siebie, tak już mamy.
Trzymaj się Lidka, jesteśmy z Tobą, Mam nadzieję że na dni Sztumu się pojawisz o kulach lub nawet na wózku.
Pozdrawiam
Adam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6812 przez Matrix
Replied by Matrix on topic Lidka miała wypadek
Lila wracaj szybko do zdrowia i na 2 oo

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6815 przez Leszek
Replied by Leszek on topic Lidka miała wypadek
Szybkiego powrotu do zdrowia i oby gips lekko Ci się nosił. :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 8 miesiąc temu #6818 przez rollfast
Replied by rollfast on topic Lidka miała wypadek
kuruj się Lidka i wracaj na koła...wirażka pewnie czeka na Ciebie w garaż z utęsknieniem... ;)

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.207 s.
Zasilane przez Forum Kunena