cisza

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7326 przez mareksztum
cisza was created by mareksztum
Cicho u Nas chyba wszyscy na grobach moto w garażach ... nikt nie śmiga.... wieje czy to już koniec??????? :huh:

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7328 przez markiz
Replied by markiz on topic cisza
Nie ma kiedy jeżdzić przez tą moją robotę.A moto w garażu pokrywa się kurzem.Sezon ma się ku końcowi,chociaż czasami były piękne dni na śmiganie

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7329 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic cisza
Sezon idzie ku końcowi, ale ... Panowie .. i Panie ja mam już niecny plan co do przyszłego sezonu :) Mój pierwszy sezon uważam za zamknięty - dziękuję wszystkim za wspólne latanie.... ale .... przyszły sezon mam zamiar aby był będzie bardziej ambitny. Będe Was namawiał dalej na wspólne latanie, ale ... po Europie.... Śmiganie motocyklem polega na tym żeby ... na nim śmigać.... więc dwu lub czterodniowe wypady mam już w planach i będę Was do nich przekonywał ... już niedługo... kilka tras będzie można obmyślić .... a gdyby wypaliła chociaż jedna ... jakieś 3-4k km tam i z powrotem byłoby NAJS hehe ;P ...
pozdrawiam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7335 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic cisza
Z doświadczenia trudno przewidzieć kolejny sezon.Ja zakładam żeby wykonać 50% planu.No ale założenia jakieś muszą być.Twoje są bardzo ciekawe i być może coś się uda z nich wykonać.A jak byś chciał jakiś dłuższy wyjazd np.Alpy to mamy tu i takich co co roku tam jeżdżą.To możesz do nich dokoptować.Dla mnie taki wyjazd 10cio dniowy na razie nie wchodzi w plany,ale 2-3 dni np.Litwa czy Łotwa albo Niemcy lub Szwecja-czemu nie?Pogadamy jaszcze o tym,mamy dużo czasu.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7336 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic cisza
Andzrzeju moja jest ZAAA Litwa Łotwa w lipcu możemy smignąc 2-3 dni więc myślmy nad tym ....

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 5 miesiąc temu #7343 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic cisza
Może się uda Marku.Ja z Leszkiem już od poprzedniego sezonu po cichu o tym myślimy...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.350 s.
Zasilane przez Forum Kunena