Kongres klubów motocyklowych

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #7995 przez kotekmk
Witam całą brać :) mam pytanie na forum w Malborku chłopaki rzucili hasłem zaprojektować logo... na to inni napisali a pozwolenie kongresu!!! jestem motocyklista od kilku lat a pierwsze słyszę o nich, na to moje pytanie jakim prawem? bo co?! dwóch zenków się zebrało i mówi tak ma być, gdzie na stronie nawet piszą że są nieformalni! ja to odbieram tak samo jak walki kibiców na meczach.
Widzę iż macie koszulki z logiem i inne tematy... a nie widzę crusaderrider'a na stronie kongresu czyli swoiście zlewacie tych pajacy?

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #7997 przez zibistm
Owszem mamy nasze logo, ale używamy go tak aby nie podszywać się pod żadne MC . Nie udajemy MC , ale szanujemy też ich ustalenia , jeśli chcą się koniecznie wyróżniać np " plecami " to niech się wyróżniają my nie musimy.
Pozdrowienia.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #7998 przez markiz

kotekmk napisał: Witam całą brać :) mam pytanie na forum w Malborku chłopaki rzucili hasłem zaprojektować logo... na to inni napisali a pozwolenie kongresu!!! jestem motocyklista od kilku lat a pierwsze słyszę o nich, na to moje pytanie jakim prawem? bo co?! dwóch zenków się zebrało i mówi tak ma być, gdzie na stronie nawet piszą że są nieformalni! ja to odbieram tak samo jak walki kibiców na meczach.
Widzę iż macie koszulki z logiem i inne tematy... a nie widzę crusaderrider'a na stronie kongresu czyli swoiście zlewacie tych pajacy?


Logo na rękawach czy koszulkach może wg.Kongresu mieć każdy.Oni uważają że mają wyłącznośc na obszycie pleców.Jako że nie mamy naszywek na plecach nie wchodzimy im w paradę ;)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu - 9 lata 11 miesiąc temu #7999 przez kotekmk

zibistm napisał: Owszem mamy nasze logo, ale używamy go tak aby nie podszywać się pod żadne MC . Nie udajemy MC , ale szanujemy też ich ustalenia , jeśli chcą się koniecznie wyróżniać np " plecami " to niech się wyróżniają my nie musimy.
Pozdrowienia.

Ale nikt nie mowi o podszywaniu sie tylko tworzeniu wlasnego klubu. Markiz po twojej wypowiedzi widac ze i u was odbija sie czkawka ten zrabany kongres czlowiek nie moze byc wolny bo oni cos kaza Bo barwy loga tez musza byc zaakceptowane. Fakt malborskie forum dopiero w powijakach jest Wiec to malo istotne na razie.

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl
Ostatnia9 lata 11 miesiąc temu edycja: kotekmk od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 11 miesiąc temu #8005 przez markiz
Tematów o klubach kongresowych i pozostałych jest sporo na różnych forach.Poczytaj B) My o tym raczej rozmawiamy w realu a nie na forum.Pozdrawiam :laugh:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.199 s.
Zasilane przez Forum Kunena