PODZIĘKOWANIA dla TOMKA

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #9136 przez rollfast
Chciałbym serdecznie podziękować Tomkowi prowadzącemu sklep i warsztat motocyklowy w Malborku za gratisowe wymienienie mi regulatora napięcia,którego nie mogłem odkręcić od radiatora...
Dziękuję jeszcze raz i polecam ten warsztat jako że jest solidny i nie drogi...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #9137 przez markiz
Replied by markiz on topic PODZIĘKOWANIA dla TOMKA
Tak....Tomek jest dobrym kolegą i doskonałym mechanikiem :cheer: Też go polecam B)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #9138 przez Matrix
Replied by Matrix on topic PODZIĘKOWANIA dla TOMKA
Też polecam :silly:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #9139 przez zibistm
Replied by zibistm on topic PODZIĘKOWANIA dla TOMKA
Podejrzanie cukrzycie Tomkowi , :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #9140 przez Matrix
Replied by Matrix on topic PODZIĘKOWANIA dla TOMKA
Z jego podejściem do klienta to żadne cukrzenie.

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #9141 przez Adam P
Replied by Adam P on topic PODZIĘKOWANIA dla TOMKA
Jak słusznie Zibi zauważył to trochę "cukrzymy" Tomkowi, ale myślę że akurat TEN koleś zasługuje na to, jest Bardzo życzliwy i skory do pomocy i nie ma chyba sobie równego.
Oficjalnie poznałem Tomka wiosną tego roku, trochę to w sumie dziwne bo ten swój warsztacik ma dosłownie parę kroków od mojego domu. Poszedłem tam raczej na zwiady i po krótkim przywitaniu byliśmy już starymi kolegami. Tomek patrząc na mnie po chwili powiedział - pamiętam cię z dawnych lat, miałeś Jawę i taki malusieńki garaż na nią tu a tu. Tymi słowami kupił mnie.
Tak że jak najbardziej również polecam Jego usługi.
Ze swojej strony muszę coś dopowiedzieć nawiązując do postu Rolla - sami widzimy w jak ciasnym pomieszczeniu musi się chłopina wyrobić i dokładając mu dwie zardzewiałe śrubki do odkręcenia od jakiegoś padniętego reglera zadajemy mu cios. Ktoś powie że przecież od tego jest i za to bierze pieniążki, to wszystko prawda. Ale uwierzcie mi że On prawie cały czas przebywa w warsztacie do bardzo późna i nawet w niedzielę, aż mi go żal. Tak się składa że Tomek czasem (co prawda bardzo rzadko ale jednak) korzysta z moich usług mechaniczno-tokarsko-ślusarskich. Więc jeśli nie ma potrzeby angażować cennego czasu Tomka to jeśli będę potrafił i mógł to chętnie pomogę odkręcić te nieszczęsne śruby w virago 535 którą praktycznie znam na wylot :).

Nie żebym się wpychał przed Tomka-za cienki jestem , ale naprawdę czasami jest jakaś pierdoła która nam spędza sen z oczu a Tomkowi zabierze cenny czas, i tylko o to mi chodzi.
Pozdrawiam Adam
Ostatnia9 lata 4 miesiąc temu edycja: Adam P od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.225 s.
Zasilane przez Forum Kunena