Tabunada 2016 ZAPROSZENIE dla Crusader Rider

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #11761 przez Gregorini
Nie do końca wiem kto jest zrzeszony w klubie a kto nie , chłopaków ż klubu czytaj " okolic Szturmu " traktuje jako kolegów, moja wiedza ogranicza się jedynie do tego. Zostalismy przez chłopaków zaproszoni, pozwolili na to aby przyjechac jeszcze z innymi motocyklistami, więc szacunek należy się jak psu buda. Wiem że chodzi o lot balonem ale w koszu wszyscy się zamieścimy, zabierać materac i do boju

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #11762 przez BadKris
Więc ....JAK PSU BUDA,... do zobaczenia....NIE zrzeszeni.... POZDRAWIAM...!!! BAD KRIS and COMPANY.. :)

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
Ostatnia8 lata 2 miesiąc temu edycja: BadKris od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #11775 przez zibistm
Czyli Kiziu rusza z nami , odpowiada na zaproszenie chociaż sam nigdy nikogo nie zapraszał , ale niech jest, z kiziem weselej jest. ;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #11776 przez Filipek
Jeżeli na zlot jedzie BadKris to zrobię wszystko żeby też być :evil: Jeżeli będziemy lecieli balonem to poproszę miejsce obok BadKrisa :evil: :evil: :evil:

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #11779 przez Gregorini
więc polerować chromy , wypastować opony , obszyć siedzenia i do boju Klubowicze
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #11787 przez Andrzej

ahmed799 napisał: Jeżeli na zlot jedzie BadKris to zrobię wszystko żeby też być :evil: Jeżeli będziemy lecieli balonem to poproszę miejsce obok BadKrisa :evil: :evil: :evil:


Nie wiem czy się dopchasz,tu jest więcej takich co chcą sprawdzić czy BadKris potrafi latać. :laugh: :laugh: :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.216 s.
Zasilane przez Forum Kunena