Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wystawy,Pokazy,Muzea

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/20 23:29 #13181

• Filipek
  • Filipek Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Shadow VT 750 C2 ACE
  • Otrzymane podziękowania: 31
Jakby nie patrzeć nie Ty jesteś zarządcą strony, ani klubowiczem więc bym troszkę spuścił z tonu na Twoim miejscu bo zaczynasz robić się irytujący znowu.
"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/20 23:38 #13182

• BadKris
  • BadKris Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeży Forumowicz
  • Świeży Forumowicz
  • Born To Be Wild
  • Otrzymane podziękowania: 24
........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S
SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/20 23:41 #13183

• Filipek
  • Filipek Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Shadow VT 750 C2 ACE
  • Otrzymane podziękowania: 31

BadKris napisał: ........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S

Nie wiedziałem, że Ty jesteś "wszyscy" i proszę Cie nie wypowiadaj się za innych masz coś do mnie, moich kolegów zapraszam w piątek na 18 tą do Fantazjii
"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/20 23:52 #13184

• BadKris
  • BadKris Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeży Forumowicz
  • Świeży Forumowicz
  • Born To Be Wild
Do Ciebie nie pisałem ale wciełeś się na siłę ,trudno.Ja odniosłem wrażenie ze to Ty masz coś do mnie bo ja do Ciebie wcześniej się nie odzywałem... :sick:
SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/21 09:53 #13185

BadKris napisał:

Andrzej napisał:

ahmed799 napisał: Kiziu i po .uj te foty wstawiles :angry: ? Teraz nie będzie przyjemności z oglądania bo wiemy czego się spodziewac :angry:

...bez kitu,zawsze przed szereg musi się wepchać :laugh:

Może zaapelujecie do wszystkich Andrzeju żeby nikt nic nie wrzucał przed wami wtedy wszystko będzie.... w szeregu....... :woohoo:

Przestań w kółko pisać co mamy robić.Najlepiej załóż Sobie swoje forum i tam się udzielaj.

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/21 09:58 #13186

BadKris napisał: ........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S

Każdy jest dorosły i ma swój rozum.I wypowiada się w swoim imieniu.Nie próbuj się wypowiadać w imieniu wszystkich.Panie odpowiedzialny.

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/21 16:49 #13190

• BadKris
  • BadKris Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeży Forumowicz
  • Świeży Forumowicz
  • Born To Be Wild
Zrobiłeś Andrzeju z Ahmedem sztuczny problem zamiaast podziękować mi za założenie tematu i wstawienie informasji o wystawie dzięki której mogliście śię tam wybrać. Nie wypowiadam się za wszystkich tylko informuję że wszyscy wchodzący na forum widzieli kto kogo prowokuje. Masz szczególny dar odwracania rzeczywistości. Nie narzucam Wam niczego jak sugerujesz ???'natomiast Wy zamiast cieszyć się że formuowicze są aktywni i wrzucają relacje,informacje i foty ,szukacie dziury w całym atakując uszczypliwymi i złośliwymi postami. Poco to wszystko ,chcecie zrazić do siebie pozytywnie nastawionych ludzi ? a może usunąć z forum nielubiane i niewygodne dla was osoby ? A ja w dobrej wierze załorzyłem temat WYSTAWY,POKAZY,MUZEA a nie DOKOP,WYŚMIEJ,ZMIESZAJ Z BŁOTEM ,żeby łączył a nie dzielił pasjonatów dwóch kółek !
COM_KUNENA_THANKYOU: REROMEK

Ostatnia edycja: przez BadKris.

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/21 18:14 #13191

Kurcze Kiziu nie wiedziałem że Cię to tak dotknie.Ale akurat Ty nie powinieneś nas uczyć integracji i łączenia pasjonatów dwóch kółek.Przypomnij sobie Tolkmicko jak pięknie się zachowałeś...

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/21 18:37 #13193

Jutro mamy ponownie spotkanie o 18-tej w Fantazji.Zapraszam jak zwykle WSZYSTKICH pasjonatów dwóch kółek :-P Można pogadać w realu a nie tylko wirtualnie :whistle:
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Wystawy,Pokazy,Muzea 2016/07/21 21:02 #13196

• BadKris
  • BadKris Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Świeży Forumowicz
  • Świeży Forumowicz
  • Born To Be Wild

Andrzej napisał: Kurcze Kiziu nie wiedziałem że Cię to tak dotknie.Ale akurat Ty nie powinieneś nas uczyć integracji i łączenia pasjonatów dwóch kółek.Przypomnij sobie Tolkmicko jak pięknie się zachowałeś...

. Nie mam zamiaru czegokolwiek Was uczyć czy pouczać,nie było o tym wogóle mowy(czytaj kolego ze zrozumieniem) natomiast zaczynasz rozgrzebywać stare sprawy dawno wyjaśnione i zakończone a na bieżąco nie potrafisz przyznać się do swoich złośliwości !
COM_KUNENA_THANKYOU: Sławek

Czas generowania strony: 0.430 s.
Zasilane przez Forum Kunena