Wystawy,Pokazy,Muzea

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #13181 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Wystawy,Pokazy,Muzea
Jakby nie patrzeć nie Ty jesteś zarządcą strony, ani klubowiczem więc bym troszkę spuścił z tonu na Twoim miejscu bo zaczynasz robić się irytujący znowu.

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #13182 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Wystawy,Pokazy,Muzea
........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #13183 przez Filipek
Replied by Filipek on topic Wystawy,Pokazy,Muzea

BadKris napisał: ........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S

Nie wiedziałem, że Ty jesteś "wszyscy" i proszę Cie nie wypowiadaj się za innych masz coś do mnie, moich kolegów zapraszam w piątek na 18 tą do Fantazjii

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #13184 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Wystawy,Pokazy,Muzea
Do Ciebie nie pisałem ale wciełeś się na siłę ,trudno.Ja odniosłem wrażenie ze to Ty masz coś do mnie bo ja do Ciebie wcześniej się nie odzywałem... :sick:

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #13185 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Wystawy,Pokazy,Muzea

BadKris napisał:

Andrzej napisał:

ahmed799 napisał: Kiziu i po .uj te foty wstawiles :angry: ? Teraz nie będzie przyjemności z oglądania bo wiemy czego się spodziewac :angry:


...bez kitu,zawsze przed szereg musi się wepchać :laugh:

Może zaapelujecie do wszystkich Andrzeju żeby nikt nic nie wrzucał przed wami wtedy wszystko będzie.... w szeregu....... :woohoo:


Przestań w kółko pisać co mamy robić.Najlepiej załóż Sobie swoje forum i tam się udzielaj.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #13186 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Wystawy,Pokazy,Muzea

BadKris napisał: ........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S

Każdy jest dorosły i ma swój rozum.I wypowiada się w swoim imieniu.Nie próbuj się wypowiadać w imieniu wszystkich.Panie odpowiedzialny.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.268 s.
Zasilane przez Forum Kunena