Wystawy,Pokazy,Muzea

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #13185 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Wystawy,Pokazy,Muzea

BadKris napisał:

Andrzej napisał:

ahmed799 napisał: Kiziu i po .uj te foty wstawiles :angry: ? Teraz nie będzie przyjemności z oglądania bo wiemy czego się spodziewac :angry:


...bez kitu,zawsze przed szereg musi się wepchać :laugh:

Może zaapelujecie do wszystkich Andrzeju żeby nikt nic nie wrzucał przed wami wtedy wszystko będzie.... w szeregu....... :woohoo:


Przestań w kółko pisać co mamy robić.Najlepiej załóż Sobie swoje forum i tam się udzielaj.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #13186 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Wystawy,Pokazy,Muzea

BadKris napisał: ........Przecież wszyscy widzą że to Ty prowokujesz swoimi postami....więc skończ tą dziecinadę i zachowuj się odpowiedzialnie... :S

Każdy jest dorosły i ma swój rozum.I wypowiada się w swoim imieniu.Nie próbuj się wypowiadać w imieniu wszystkich.Panie odpowiedzialny.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu - 7 lata 9 miesiąc temu #13190 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Wystawy,Pokazy,Muzea
Zrobiłeś Andrzeju z Ahmedem sztuczny problem zamiaast podziękować mi za założenie tematu i wstawienie informasji o wystawie dzięki której mogliście śię tam wybrać. Nie wypowiadam się za wszystkich tylko informuję że wszyscy wchodzący na forum widzieli kto kogo prowokuje. Masz szczególny dar odwracania rzeczywistości. Nie narzucam Wam niczego jak sugerujesz ???'natomiast Wy zamiast cieszyć się że formuowicze są aktywni i wrzucają relacje,informacje i foty ,szukacie dziury w całym atakując uszczypliwymi i złośliwymi postami. Poco to wszystko ,chcecie zrazić do siebie pozytywnie nastawionych ludzi ? a może usunąć z forum nielubiane i niewygodne dla was osoby ? A ja w dobrej wierze załorzyłem temat WYSTAWY,POKAZY,MUZEA a nie DOKOP,WYŚMIEJ,ZMIESZAJ Z BŁOTEM ,żeby łączył a nie dzielił pasjonatów dwóch kółek !

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
Ostatnia7 lata 9 miesiąc temu edycja: BadKris od.
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #13191 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Wystawy,Pokazy,Muzea
Kurcze Kiziu nie wiedziałem że Cię to tak dotknie.Ale akurat Ty nie powinieneś nas uczyć integracji i łączenia pasjonatów dwóch kółek.Przypomnij sobie Tolkmicko jak pięknie się zachowałeś...

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #13193 przez markiz
Replied by markiz on topic Wystawy,Pokazy,Muzea
Jutro mamy ponownie spotkanie o 18-tej w Fantazji.Zapraszam jak zwykle WSZYSTKICH pasjonatów dwóch kółek :-P Można pogadać w realu a nie tylko wirtualnie :whistle:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
7 lata 9 miesiąc temu #13196 przez BadKris
Replied by BadKris on topic Wystawy,Pokazy,Muzea

Andrzej napisał: Kurcze Kiziu nie wiedziałem że Cię to tak dotknie.Ale akurat Ty nie powinieneś nas uczyć integracji i łączenia pasjonatów dwóch kółek.Przypomnij sobie Tolkmicko jak pięknie się zachowałeś...

. Nie mam zamiaru czegokolwiek Was uczyć czy pouczać,nie było o tym wogóle mowy(czytaj kolego ze zrozumieniem) natomiast zaczynasz rozgrzebywać stare sprawy dawno wyjaśnione i zakończone a na bieżąco nie potrafisz przyznać się do swoich złośliwości !

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS
The following user(s) said Thank You: Sławek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.290 s.
Zasilane przez Forum Kunena