Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kierunek Tatry

Kierunek Tatry 2019/07/28 21:13 #16911

Dzień trzeci.
Wstajemy ... nie pada. Ubieramy się wychodzimy i zaczyna nas pogoda straszyć :/ Wyjeżdzamy ok 10 kierunek Wielka Krokiew. Tam założenie że trzeba dla syna Zibiego znaleźć atrakcję turystyczną. Na parkingu przed skocznią czekałem ok. godzinki. Zibi wrócił zdeczka podkur.... ponieważ miejscowi tego dnia nie wyrażali chęci współpracy z turystami. Na pytanie "chciałbym wypożyczyć rower" odpowiedź była "kur... a myślałem że już zamknę i pójdę do domu" ... więc nie dziwię się Zibiemu. Pół godzinki później było już lepiej ... byliśmy w drodze :D Ogólnie nie padało ale było mokro. Założenie było takie.... "jedziemy "na kwadratowo" - jak stwierdzimy że lipa to się wracamy. Pierwsze rondo wyjazd na Łysą Polanę i. ... droga zamknięta !?! okazało się że objazd jest 100 metrów dalej ale zero info na ten temat. No nic.. dopytaliśmy i wyjechaliśmy :D Poniżej filmy z wyprawy. Niemal do granicy ze Słowacją jedziemy po mokrym ,a mijamy granicę i... suchutko i piekne widoki .. jest to po co przyjechaliśmy :D:D:D
Filmiki nie obrabiane - nie mam czasu - można przewijać ;)

tu już na Słowacji przed super odcinkiem drogi 584

Wróciliśmy z wyprawy mega zadowoleni .. obiadek ... i szybka akcja .. jedziemy na Gubałówkę

Dzień czwarty.
9:00 zbiórka ,klika fotek z góralem na dowidzenia i na pamiątkę :

następnie szybko po Wilką Krokiew po fotkę:

Później trasa z powrotem już bez autostrad , między innymi przez tamę we Włocławku.
11 i pół godziny w siodle.... tyłka nie czułem hehe.
W domku o 20:30.
Zmęczeni.... Zadowoleni...Spełnieni .....
teraz czas na nowe plany ;) pozdarwiam
Dzięki Zibi i Igor za wspólną wyprawę :D
>>>> KONIEC <<<<

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Ostatnia edycja: przez Mariusz.

Kierunek Tatry 2019/07/28 22:39 #16912

super relacja, musimy większą ekipą na taki trip się wybrać

Kierunek Tatry 2019/07/28 23:05 #16913

Piękna wyprawa :-) Świetny komentarz i zdjęcia.Dobrze Mariusz że nic poważnego nie stało się Tobie i motocyklowi.7,5 litra spalania .... jednak można jak tak Nb zapierda.... ście :-)
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Kierunek Tatry 2019/07/29 20:57 #16916

• Matrix
  • Matrix Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Honda Shadow VT 700 TWIN
  • Otrzymane podziękowania: 35
Wyprawa z przygodami dobrzem że nic się poważnego nie stało.
Ale Wam zazdroszczę, zwłaszcza, że nam dawno nie udało się nigdzie dalej pojechać
Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierunek Tatry 2019/08/03 12:28 #16923

ze swej strony dodam tylko , że Mariusz jest wyśmienitym towarzyszem podróży i dobrze nam się jechało a przygody być muszą. Rzeczywiście można pomyśleć o większej nieco grupie.
COM_KUNENA_THANKYOU: Mariusz

• Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.241 s.
Zasilane przez Forum Kunena