Świece irydowe

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1834 przez Andrzej
Świece irydowe was created by Andrzej
Czy ktoś miał okazję użytkowania,przetestowania?Jakie są prawdziwe i wymierne efekty instalowania lub wymiany z orginalnych (powiedzmy starych)na świece irydowe?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1835 przez Darek
Replied by Darek on topic Odp: Świece irydowe
Osobiście nie mam ale słyszałem że bardziej żywotne od standardowych i że moto na nich lepiej zapala, dobrze sprawdzają się w jednocylindrowcach palonych na kopa moto szybciej zapala. W czasie jazdy różnic nie będzie, mocy nie doda :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1836 przez markiz
Replied by markiz on topic Odp: Świece irydowe
Koledzy jeżdżący na irydowych mówili że cena nie jest adekwatna do osiągów.Są bardziej żywotne,ale za tę cenę można kupić kilka kompletów zwykłych.

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1837 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Odp: Świece irydowe
No właśnie,czyli za różnice w cenie lepiej wypić litra wódy zagryżć schabowym i zatańczyć kazaczoka na taboretach.I to bedzie lepszy pożytek :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1841 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Odp: Świece irydowe
u mnie zalecane sa irydowe innych nie ma ale chyba sa ok nie oglądałem ich jeszcze

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #1842 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Odp: Świece irydowe
W wielu ścigaczach są zalecane świece irydowe to wiem,ale jakie rzeczywiste korzyści z tego płyną po zmianie z tzw.zwykłych? To że:poprawiają uruchamianie,polepszają spalanie,wyrównują prace na wolnych obrotach i co najciekawsze obniżają spalanie i podnaszą moc o około 5 procent to tylko zapewnienia producenta,który je produkuje.Więc dlaczego nie stały się przebojem rynkowym?Bo są drogie?Chyba też nie.Myślę że Markiz to doskonale opisał w tym temacie.A moje zdanie na ten temat będzie że czasami lepsze jest wrogiem dobrego...i to chyba tyle.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 1.281 s.
Zasilane przez Forum Kunena