Tańsze zakupy dla "Crusader Rider"

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2622 przez Darek
Witam jak to są ceny po rabacie to bardzo drogo za oleje
Dla Markiza olej z przesyłką 185 zł allegro.pl/motul-7100-20w50-ester-4-litr...zja-i2091326150.html
Dla Grześka olej z filtrem 129 zł allegro.pl/olej-motul-5100-10w40-filtr-d...kla-i2069477582.html (podałem 10w40 bo taki powinien być)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2623 przez Andrzej
Dziękuje Matrix za sprawdzenie ceny.Nie jest tragedia,lecz mam dostawce co za 48zł mi je odda.Ale wspominałeś coś o serwisowaniu motocykli.Jaki to service co to za ludzie i czy znają się na robocie?Napisz swoją opinię,może kiedyś się tam podjedzie i pogada.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2624 przez Matrix
Niestety nic na ten temat nie mogę powiedzieć. Serwis zaoferowali przy okazji podjechać i pogadać zawsze można ale jak sam widzisz ceny też nie są rewelacyjne. Choć ja kupiłem taniej niż gdzie indziej to jednak dla Was ceny okazały się wyższe od oczekiwanych bo nie mieli na miejscu, a ja mam akurat z zapasów. Jakbyśmy składali duże zamówienie pewnie dało by się negocjować, a tak są to ceny obniżone ale jednak nie dość by opłacało się kupować.

Co do serwisu polecam gościa w Prabutach wie o co chodzi i pasjonat motocykli.

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2625 przez Andrzej
No to spoko.Sezon się zacznie to poodwiedzamy tych mechaników.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2628 przez Mati
Ja polecam pewnego kolesia z Malborka. Zna sie na rzeczy :) Jego warsztat jest obok klubu garnizonowego koło krajówki :)

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2631 przez markiz

Mati napisał: Ja polecam pewnego kolesia z Malborka. Zna sie na rzeczy :) Jego warsztat jest obok klubu garnizonowego koło krajówki :)

Tomka znamy,robi dobrze i niedrogo :)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.327 s.
Zasilane przez Forum Kunena