Zimowe naprawy i serwis motocykla

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #9509 przez markiz
Dlatego Adaś tak ciebie bardzo lubię :laugh:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja
The following user(s) said Thank You: Adam P

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #9510 przez zibistm
Adaś , a nie byłeś Ty kiedyś polonistą? :) :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #9511 przez Adam P
Ha ha, z polskiego to zawsze na trójach jechałem. :(
Takich nauczycieli miałem, że jak gruby to nieuk i leń, i tylko patrzy co by pożreć. Było minęło :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #9512 przez pawik83
Adam P posiadałem go przez pare sezonów z tego co pamietam od 2005 roku do kiedy nie pamietam co do gratów to chyba nic nie mam przynajmniej nic mi w rece nie wpadło od dawna posiadam do niego o ile cie interesuje wydrukowanego manuala książka ok 200 stron...... ja swojego zephyrka kupiłem w "worku" za 2,5 tys w tamtych latach i doprowadziłem go do stanu jak na foto wyzej , zawsze miałem problemy ze sprzegiełkiem rozrusznika jak potem sie okazało z powodu braku łożyska igiełkowego które tam powinno byc a u mnie go nie było hehe tak czy owak ten egzemplarz znam na wylot

siema

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #9515 przez Adam P
Co prawda manuala mam ale w wersji elektronicznej, drukować mi się specjalnie nie chce, więc chętnie bym przytulił w wersji papierowej. Dużo zależy od twojej ceny.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 1 miesiąc temu #9516 przez pawik83
Adam P jak tylko bede w PL (a nie wiem kiedy bede) oddam ci za free jest tam dużo schematów i nr czesci katalogowych z tym ze po niemiecku jest ale schematy sa spoko i duzo ich jest takze jak bede w Polsce to sie odezwe , bo na chwile obecna zmienilem miejsce i kraj zamieszkania

siema
The following user(s) said Thank You: Adam P

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.230 s.
Zasilane przez Forum Kunena