Zimowe naprawy i serwis motocykla

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #9517 przez Adam P
Dzięki, w takim razie trzymam za słowo :).
A w Zefirku
W zefirku pojawiła się co prawda używana ale o 1mm grubsza tarcza hamulcowa z tyłu i wymieniłem jeden tłoczek hamulcowy w przednich zaciskach bo był mocno uszkodzony, aż dziw że nie ciekło.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #9518 przez markiz

pawik83 napisał: Adam P jak tylko bede w PL (a nie wiem kiedy bede) oddam ci za free jest tam dużo schematów i nr czesci katalogowych z tym ze po niemiecku jest ale schematy sa spoko i duzo ich jest takze jak bede w Polsce to sie odezwe , bo na chwile obecna zmienilem miejsce i kraj zamieszkania

Wyjeżdżasz na stałe za granicę?

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #9525 przez pawik83
markiz straciłem prace w PL następnej za psie grosze nie chciało mi się już szukać bo szkoda nerwów dlatego zdecydowałem się na emigracje z naszego pięknego kraju wstępnie czasowo ale nigdy nic nie wiadomo
Poza tym jak to się mówi jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze w UK (bo tu teraz obecnie stacjonuje) na drugi dzień po przyjeździe miałem prace i to wydaje mi się ze nie najgorzej płatną , a w Polsce pracowałem w systemie 4/1 czyli 4 tyg poza granicami kraju i tydzień wolnego oczywiście Polska pensja czyli najniższa krajowa na umowie a reszta pod stołem dlatego jak tylko trafiła się okazja to długo się nie zastanawiałem

markiz mały OT tu wprowadzamy bo to nie dział na pogawędki tylko zimowe naprawy hehe

siema

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #9526 przez markiz
Tak.... Polska to dziki kraj :unsure:

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #9528 przez Andrzej
Markiz Ty już gadasz jak nasz były minister sportu pan Drzewiecki jak dobrze pamiętam :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
9 lata 2 tygodni temu #9533 przez markiz

Andrzej napisał: Markiz Ty już gadasz jak nasz były minister sportu pan Drzewiecki jak dobrze pamiętam :laugh:

Tak-to cytat Drzewieckiego ;-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.238 s.
Zasilane przez Forum Kunena