Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Zimowe naprawy i serwis motocykla

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2015/03/06 14:41 #9517

• Adam P
  • Adam P Avatar Autor
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Na razie rower :)
  • Otrzymane podziękowania: 23
Dzięki, w takim razie trzymam za słowo :).
A w Zefirku
W zefirku pojawiła się co prawda używana ale o 1mm grubsza tarcza hamulcowa z tyłu i wymieniłem jeden tłoczek hamulcowy w przednich zaciskach bo był mocno uszkodzony, aż dziw że nie ciekło.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2015/03/06 16:26 #9518

pawik83 napisał: Adam P jak tylko bede w PL (a nie wiem kiedy bede) oddam ci za free jest tam dużo schematów i nr czesci katalogowych z tym ze po niemiecku jest ale schematy sa spoko i duzo ich jest takze jak bede w Polsce to sie odezwe , bo na chwile obecna zmienilem miejsce i kraj zamieszkania

Wyjeżdżasz na stałe za granicę?
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2015/03/07 01:35 #9525

markiz straciłem prace w PL następnej za psie grosze nie chciało mi się już szukać bo szkoda nerwów dlatego zdecydowałem się na emigracje z naszego pięknego kraju wstępnie czasowo ale nigdy nic nie wiadomo
Poza tym jak to się mówi jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze w UK (bo tu teraz obecnie stacjonuje) na drugi dzień po przyjeździe miałem prace i to wydaje mi się ze nie najgorzej płatną , a w Polsce pracowałem w systemie 4/1 czyli 4 tyg poza granicami kraju i tydzień wolnego oczywiście Polska pensja czyli najniższa krajowa na umowie a reszta pod stołem dlatego jak tylko trafiła się okazja to długo się nie zastanawiałem

markiz mały OT tu wprowadzamy bo to nie dział na pogawędki tylko zimowe naprawy hehe
siema

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2015/03/07 15:58 #9526

Tak.... Polska to dziki kraj :unsure:

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2015/03/07 19:13 #9528

Markiz Ty już gadasz jak nasz były minister sportu pan Drzewiecki jak dobrze pamiętam :laugh:

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2015/03/07 22:37 #9533

Andrzej napisał: Markiz Ty już gadasz jak nasz były minister sportu pan Drzewiecki jak dobrze pamiętam :laugh:

Tak-to cytat Drzewieckiego ;-)

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2018/03/02 16:29 #15427

Przez dwa lata nie mogłem dojechać do serwisu z cieknącymi lagami - teraz kombinowałem już żeby na przyczepkę moto wsadzić i zawieźć. Potem wykombinowałem, że wykręce lagi (chyba nie takie trudne) i zawiozę same lagi. Jak już wykręciłem to rozebrałem wszystko - z lekką pomocą youtuba okazało się, że wybijanie i nabijanie panewek to banalna rzecz i tak oto uszczelniacze wymienione i olej nowy zalany - poprzedni to samo błoto.

Następnie jak mi powiedzieli , że za regulacje zaworów chcą 300 pln to se pomyślałem "ni chuchu". Demontaż baku i kilku śrubek - szczelinomierz w dłoń i luzy wyregulowane heh - dopóki człowiek nie spróbuje to wszystko wydaję się czarną magią heh .

tak za ciosem to chyba jeszcze synchro gaźników machnę .. a co =]
Załączniki:

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2018/03/03 13:19 #15428

• Filipek
  • Filipek Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Shadow VT 750 C2 ACE
  • Otrzymane podziękowania: 31
Bravo Ty :) o to chodzi w naszej pasji. Taka robota to sama przyjemność.
"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2018/03/03 15:31 #15429

SuperMario dokładnie jak piszesz!

Zimowe naprawy i serwis motocykla 2018/03/03 17:00 #15430

Dobra robota Mariusz :-) Dobrze jest znać swoje moto a i satysfakcja z dobrze wykonanej roboty jest wielka :-)

Czas generowania strony: 0.159 s.
Zasilane przez Forum Kunena