Zimowe naprawy i serwis motocykla

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #16389 przez Andrzej
Wygląda bardzo fajnie.Ale czy drgania owiewki w raz z szybą podczas jazdy pozwolą odczytywać dane z navi? Jak by się to sprawdziło to z pewnością pojawią się nasladowcy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #16390 przez Matrix
Ciekawe czy struga powietrza nie będzie z pod deflektora wprowadzać w drżenie nawigacji

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #16391 przez Mariusz

Matrix napisał: Ciekawe czy struga powietrza nie będzie z pod deflektora wprowadzać w drżenie nawigacji

Widziałem jak chłopaki na oryginalnych szybach montowali na przyssawkę od wewnątrz więc chyba da radę. Obniżę navi o 3-4 cm, aby nawet centymetr nie wystawał nad szybę i tak żeby mi wyświetlacza biegów nie zasloniło.Wiatr nie powinien mieć wpływu. Cieżar konstrukcji znikomy - a jak wyjdzie to testy na drodze pokażą . Koszt żaden a zabawa zimowa jest :D najważniejsze że fizycznie nie ingeruję w konstrukcję maszyny. :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #16392 przez markiz
Każda rzecz która samemu można zrobić lub naprawić sprawia frajdę :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja
Ostatnia5 lata 2 miesiąc temu edycja: markiz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #16393 przez Matrix

Mariusz napisał:

Matrix napisał: Ciekawe czy struga powietrza nie będzie z pod deflektora wprowadzać w drżenie nawigacji

Widziałem jak chłopaki na oryginalnych szybach montowali na przyssawkę od wewnątrz więc chyba da radę. Obniżę navi o 3-4 cm, aby nawet centymetr nie wystawał nad szybę i tak żeby mi wyświetlacza biegów nie zasloniło.Wiatr nie powinien mieć wpływu. Cieżar konstrukcji znikomy - a jak wyjdzie to testy na drodze pokażą . Koszt żaden a zabawa zimowa jest :D najważniejsze że fizycznie nie ingeruję w konstrukcję maszyny. :)

Jeżeli zrobisz jak planujesz to opisany przeze mnie problem nie powinien wystąpić :D

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #16401 przez REROMEK
jak sam zauważyłeś - jak wyjdzie to testy na drodze pokażą. powodzenia, mam nadzieję że się sprawdzi

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.231 s.
Zasilane przez Forum Kunena