Zimowe naprawy i serwis motocykla

Więcej
4 lata 3 tygodni temu #17477 przez markiz
Piękna i satysfakcjonująca robota :-) Na następną zimę kup jakiś zabytek ;-) Zima ci szybciej minie ;-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 tygodni temu #17478 przez Mariusz

markiz napisał: Piękna i satysfakcjonująca robota :-) Na następną zimę kup jakiś zabytek ;-) Zima ci szybciej minie ;-)

:D:D Markiz mój to już jak zabytek :D:D Co zima co raz bardziej w niego ingeruję :D

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 tygodni temu #17479 przez markiz
Kup Junaka,jakiś ruski zaprzęg :-) Zima szybko minie .Twój to jednak szczyt techniki bo jeszcze nie ma tyle elektroniki :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 tygodni temu - 4 lata 3 tygodni temu #17485 przez Mariusz
Serwis C.D.
Jak pisałem wcześniej, brak możliwości zamontowania prawego handbara wymusiła na mnie wymianę przewodów hamulcowych. W sumie dobrze się stało, ponieważ moje są oryginalne i mają pewnie tyle lat co moto, czyli są ... pełnoletnie :blink:
Po kilku poradach , szukaniu info i przemyśleniach podjęta została jedyna słuszna decyzja B) .. One Way to HEL :evil: :evil: :evil:
Dzisiejsza leniwa niedziela i gotowe :D
5 minut demontażu



5 minut montażu


i ładnych kilkadziesiąt minut odpowietrzania


Sprawdzone i klamka reaguje elegancko i na najmniejszy dotyk :) hmm może nie wiem jak powinny się zachowywać hamulce i właśnie się dowiem :/ :)
Tak czy inaczej powyższa procedura pozwoliła mi na dokończenie pracy związanej z handbarami i finalnie wygląda to tak :





Czy to pasuje do Bandyty ... rzecz gustu a o gustach ... ;) Widziałem podobne na Fazerze i było elegancko. Uważam, że wygląda to kozacko i mega mi się podoba. Są wbrew pozorom delikatne, a opór powietrza pokonają. Kiera wydaje się jakby przypakowała i zrobiła się optycznie większa.
Dlaczego zamontowałem ? Bo grzane manetki robią robotę od wnętrza dłoni, ale pamiętam jak z Markiem wracaliśmy z zakończenia sezonu z Karasia i mimo wszystko na zewnątrz dłoni było zimno (pomimo dobrych rękawic). Ktoś powie ... przyda Ci się może na początek sezonu... może na koniec .... ;) Klimę w aucie też używamy (przeważnie) tylko latem.. a jest :)

Serwis skończony - do zobaczenia na drodze ;)
Ostatnia4 lata 3 tygodni temu edycja: Mariusz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 tygodni temu #17486 przez markiz
Świetna robota Mariusz :-) Nabyłeś sporo wiedzy i praktyki.Moto świetnie się prezentuje i jest gotowe do sezonu :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 2 tygodni temu #17487 przez Andrzej
No śliczne przewody,czarne z czarnymi główkami.Super.A handbary to tak jak pisałeś rzecz gustu,ale jak masz mieć lepiej to spoko ma się Tobie podobać i służyć.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.335 s.
Zasilane przez Forum Kunena