Zimowe naprawy i serwis motocykla

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #17486 przez markiz
Świetna robota Mariusz :-) Nabyłeś sporo wiedzy i praktyki.Moto świetnie się prezentuje i jest gotowe do sezonu :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #17487 przez Andrzej
No śliczne przewody,czarne z czarnymi główkami.Super.A handbary to tak jak pisałeś rzecz gustu,ale jak masz mieć lepiej to spoko ma się Tobie podobać i służyć.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #17497 przez zibistm
No szacun , za grzebactwo pierwszej wody i samozaparcie , ciekawe co wymyślisz w przyszłym roku , pomału wyczerpujesz pule dodatków. :laugh: :laugh: :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu #17528 przez Mariusz

zibistm napisał: No szacun , za grzebactwo pierwszej wody i samozaparcie , ciekawe co wymyślisz w przyszłym roku , pomału wyczerpujesz pule dodatków. :laugh: :laugh: :laugh:

Gdy skończą mi się dodatki ( a zostało już tylko: kości podwyższające kiere i obicie kanapy) to wtedy.... sprzedam gada i kupię coś innego :whistle: :whistle: :evil: :P
Ostatnia3 lata 11 miesiąc temu edycja: Mariusz od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #17530 przez markiz

Mariusz napisał:

zibistm napisał: No szacun , za grzebactwo pierwszej wody i samozaparcie , ciekawe co wymyślisz w przyszłym roku , pomału wyczerpujesz pule dodatków. :laugh: :laugh: :laugh:

Gdy skończą mi się dodatki ( a zostało już tylko: kości podwyższające kiere i obicie kanapy) to wtedy.... sprzedam gada i kupię coś innego :whistle: :whistle: :evil: :P

Junaka... oczywiście starego :-) będzie temat do roboty
A u mnie kończy się akumulator :-( Yuasa wytrzymała 3 lata

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu - 3 lata 11 miesiąc temu #17534 przez Bazyl667
Mój motur dziś nie zakręcił. Okazało się iż wybuchł akumulator. Niedawno go ładowałem zrobiło się mocne spięcie. Dziś go wyciągam i widzę iż jest dosłownie popękany. Zamówiłem sobie Warte 12V 16AH. Z mocą rozruchową 200. Wyystarczy

"Ultimus inter pares"
Ostatnia3 lata 11 miesiąc temu edycja: Bazyl667 od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.266 s.
Zasilane przez Forum Kunena