naped do cbr 600 f3 lift 97r

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #5233 przez witold86
witam wszystkich, potrzebuje pomocy w doborze napedu oczywiście mowa tylko o oryginalnym did ale jak najtańszym kosztem gdzie i jaki moge kupic, a no i kto w okolicy podejmuje sie wymiany napedu wraz z zakuciem lancucha?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #5234 przez markiz
Polecam Tobie Tomka z Malborka na De Gaullea/na wprost Klubu Garnizonowego/Prowadzi serwis motocykli i ma dostęp do tańszych części B) Raz że taniej zakupi to jeszcze za nieduże pieniądze zamontuje w motocyklu.Jakbyś był zainteresowany prześlę ci nr.tel.do niego

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #5235 przez witold86
dziękuje bardzo numer do tomka oczywiście mam ale mam bardzo złe wspomnienia z trzema motorami w tym dwa moje wiec potrzebuje jakiś innych propozycji

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #5236 przez Matrix
Ja mam podobny kontakt tylko, że w Prabutach :evil:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #5237 przez markiz

witold86 napisał: dziękuje bardzo numer do tomka oczywiście mam ale mam bardzo złe wspomnienia z trzema motorami w tym dwa moje wiec potrzebuje jakiś innych propozycji

Robił gażniki lub zawory?
Gdybyś kupił napęd z innego żródła to mechanik jest też w Sztumie

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #5239 przez witold86
tak we wszystkich przypadkach miał tez regulacje zaworów czyszczenie i regulacje gaźników. a w Sztumie to ktos kto ma zakuwarke? bo nie chce młoteczkiem łańcucha klepać tak jak robil to np tomek w gs 500.no a gdzie naped najlepiej kupic oryginalny dida i tani wiem ze larson ma renome ale i tez cene dlatego pytam

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.253 s.
Zasilane przez Forum Kunena