Przyozdabianie motocykla-wiocha czy pasja...?

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5383 przez rollfast
Smerfując po necie naczytałem sie sporo wypowiedzi różnego gatunku i na różnym poziomie na temat ozdabiania naszych motocykli i dla jednych ozdabianie to wiocha,a dla innych jest to pasją...ciekawi mnie Wasz stosunek co do tego tematu...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5385 przez zibistm
Wszystko zależy od tego jak przyozdobimy moto , jednym się będzie podobać , a dla innych to wiocha i świętokractwo . Trzeba mieć trochę artystycznego talentu - chyba.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5387 przez markiz
Rollo B) Ilu jest motocyklistów tyle gustów.Dla jednych np.frędzle czy szyba w moto to szczyt marzeń-inny w życiu tego nie założy.Każdy niech robi co mu się podoba-moto ma się podobać właścicielowi a nie innym

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5389 przez rollfast
mnie się podoba skórzana oprawa motocykla i zajebiście podobają mi się lisie kity,a także nabite różnego rodzaju ćwiekami dodatki skórzane jak tapicerka i kufry...tak coś na kowbojski styl...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5393 przez markiz
Wielu-szczególnie użytkowników chopperów czuje ciągłość tradycji i klimatów coutry i Dzikiego Zachodu B) Jazda przed siebie i gadgety w postaci...lisich kit

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5394 przez Andrzej
To temat rzeka... Można by się wiele rozpisywać,ale tak jak Markiz dobrze napisał-najważniejsze żeby się podobało właścicielowi.
Oczywiście niektóre pomysły są przezemnie nie do zrozumienia :blush: (co autor miał na myśli budując lub przerabiając swój wechikół),ale to nie mój problem.
Ja lubię oryginał(ale to też z wiekiem chyba przyszło he he)jednak znam pasjonatów,którzy dupereli na swoim moto nie mają już gdzie wieszać.Ale i tak ich lubię,bo nie stoją pod budką z piwem tylko robią to co naprawdę lubią.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.218 s.
Zasilane przez Forum Kunena