Jaki motocykl na początek??

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2515 przez Mati
Witam. Tak jak w temacie. Mam 18 lat, jak dotąd jeździłem troszkę na motocyklach ze starych czasów. Sam posiadam skuter, co nauczyło mnie bardzo dużo... Szukam jakiegoś motocykla sportowego na początek. Co byście poradzili?

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #2516 przez Andrzej
Witam.Oczywiście dużo zależy od tego jaką kwotę chcesz przeznaczyć na owe moto.Ale pomijając to masz już pewne doświadczenie jak by nie było jezdząc wcześniej innymi motongami.Więc odpuścił bym 125 i 250tki.Fajnym moto na początek może być Kawasaki GPZ 500 występuje w różnych mocach silnikowych.Kiedyś były produkowane motocykle sportowe o poj.skokowej 400cm,ale to starsze modele lecz nie pozbawione wigoru.Najważniejsze jednak jest to czego Ty sam oczekujesz od motocykla i czy jesteś w stanie sprostać jego wymaganiom.Pamiętaj kupuj z głową,aby się potem nmie rozczarować.Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: Andrzej od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2517 przez markiz
Jak na każdym forum może: www.crusaderrider.pl/forum/9-powitalnia.html?defaultmenu=91
Mając 18 lat i praktykę na jeżdzie skuterem chcesz na początekmotocykl sportowy.Przemyśl na razie to jeśli nie chcesz być jak to policja kiedyś nas określiła:"warzywem"

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #2518 przez Mati
Poprzednio miałem przed skuterem CZ175 SPORT :D No i miałem okazje pojeźdźić CZ350 przez jakiś czas, jak dziadek miał. Bydle ciężkie do prowadzenia na zakrętach :D Turystyki jakoś mnie nie kręcą :)

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: Mati od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2521 przez Matrix
A masz jakieś uprawnienia na moto czy kupujesz aby "popatrzeć" jak stoi w garażu B) :whistle:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu - 12 lata 1 miesiąc temu #2523 przez Mati
uprawnienia robił będe jak kupie motocykl :) w druga stronę mi się nie opłaca :) co mi po prawku, jak motocykla nie bede miał?

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.
Ostatnia12 lata 1 miesiąc temu edycja: Mati od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.314 s.
Zasilane przez Forum Kunena