Jaki motocykl na początek??

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2542 przez Andrzej
To na pewmo coś fajnego znajdziesz w tej kwocie.Polecam także na początek takie moto:http://allegro.pl/suzuki-gs-500f-i2079389679.html

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2543 przez markiz

Andrzej napisał: To na pewmo coś fajnego znajdziesz w tej kwocie.Polecam także na początek takie moto:http://allegro.pl/suzuki-gs-500f-i2079389679.html

Andrzej jako nasz forumowy ekspert od ścigaczy i innych "szlifierek" zawsze znajdzie coś dla ciebie.Większość to chopperami pomyka dlatego wiedza Andrzeja jest tym cenniejsza ;) :)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2546 przez Mati
Owszem fajnie się prezentuje, według mnie byłby ok :)
-A jak się daje prowadzić w szybkich zakrętach wiesz może?? I ile waży?

markiz > dziękuję bardzo za radę, napewno zapamiętam ;)

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2548 przez Andrzej
Odnośnie modelu Suzuki GS 500F to już nie młoda konstrukcja,bo pamiętająca bodajże rok 1989!Tylko ubrana w doskonałą (według mnie) owiewkę.Nie mniej jadnak świadczy to jedynie o jej popularności i niezawodności.Masa około 195kg w stanie gotowym do jazdy i mocy 46 KM na pewno nie czyni go demonem prędkości,ale na początek powinno Ci wystarczyć.Poręczność i prowadzenie jak na moto tej klasy jest bardzo fajne(jezdziłem kiedyś taką lecz właśnie bez owiewki i słowa złego nie powiem)co może potwierdzać że chyba w 2004? roku były także w Polsce prowadzone wyścigi serii CAP właśnie i wyłącznie tego motocykla.Ogólnie bardzo wdzięczne moto,mało awaryjne.Nie wiem jak z tuningiem tego modelu,bo się jeszcze nie spotkałem.Ale jak nie widać że ktoś to robi,to może nie potrzeba?

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2558 przez Mati
Kurde... Ta waga mnie z lekka przeraża...
46 KM wystarczyłoby mi, ale o mase pojazdu tu się boję...

Odważni nie żyją wiecznie, ostrożni nie żyją wcale.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
12 lata 1 miesiąc temu #2560 przez markiz

Mati napisał: Kurde... Ta waga mnie z lekka przeraża...
46 KM wystarczyłoby mi, ale o mase pojazdu tu się boję...

Większość motocykli ma zbliżoną masę...lub większą ;) Trzeba trochę popakować aby mieć siłę popchać lub podnieść motocykl.Wszyscy koledzy z Klubu podnoszą motocykl z gleby bez jęknięcia :)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.306 s.
Zasilane przez Forum Kunena