V-MAX

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #4051 przez Pisior
V-MAX was created by Pisior
Grubo się zastanawiam nad zmianą motocykla. Chyba najlepszym rozwiązaniem aby zmienić pozycję, ale nie stracić mocy jest Yamaha V-Max.
Obserwuję tego poniżej.

otomoto.pl/yamaha-v-max-1200-M3083816.html

Cena blokuje bo nie chciałbym wydać więcej niż 15 tyś. Ale chyba takiego nie znajdę w rozsądnym stanie.
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: Pisior od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #4052 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Odp: V-MAX
Istotnie,cena jest dalece od atrakcyjnej.Ale zawsze można pocisnąć gościa.Aczkolwiek na allegro ceny wahają się od około 9tyś.do ponad 25tyś.!!! za pierwszego V MAXa(bo mówimy tu cały czas o starszym modelu,nowszy od 40tyś.około) Ale teraz jest dobry okres na zakup moto:sezon na półmetku,kryzys itp. Warto zadzwonić i zapytać gościa o najniższy pułap cenowy,bo innych ofert jest sporo.Co prawda starszych,ale także w świetnym stanie.Kończąc myślę że V MAX to fajne moto,co prawda kolanem nie poszorujesz po asfalcie tak jak na R6,ale powera ma konkretnego.143 KM ! mówi samo za siebie...no i ten dzwięk!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #4056 przez markiz
Replied by markiz on topic Odp: V-MAX
V-MAX budzi respekt :lol: Spisz sobie Pisior numer telefonu własciciela i zadzwoń po zakończeniu aukcji lub po wygaśnięciu ogłoszenia.Powinien po tym czasie zmięknąć B)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #4058 przez Adam P
Replied by Adam P on topic Odp: V-MAX
Witam
V max ma też jeden słaby punkt mianowicie słaby alternator - 210 W i regulator napięcia, oba podzespoły lubią sie skończyć w najmniej oczekiwanym momencie.

Skąd wiem? bo jak miałem w swojej virago to spalone to szukałem zamiennika i wyszło że od V-max'a pasuje do Virago 535 bo ma takie same parametry.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #4060 przez mareksztum
Replied by mareksztum on topic Odp: V-MAX
no i słaby przod zbyt duza moc ale wszystko zalezy od bikera... fajny jest tez chcę

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #4068 przez Pisior
Replied by Pisior on topic Odp: V-MAX
Jest petarda i tyle. Klasyczny wygląd i moc potwora (oczywiście te z 145 KM silnikiem)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.463 s.
Zasilane przez Forum Kunena