Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Brak prądu - martwy starter

Brak prądu - martwy starter 2019/03/03 09:19 #16440

Podaj Mariusz parametry przekaźnika, może ktoś ma taki sam.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Brak prądu - martwy starter 2019/03/14 21:11 #16451

Suzi żyje =]
Dziś sprawdziłem przekaźnik od rozrusznika i okazał się sprawny. Już mi pozostał tylko słuszny trop Andrzeja, że powinno się szukać tam gdzie się grzebało ;) Tylko że szukałem nie przy ten manetce co trzeba.
Okazało się że mój Bandyta ma zabezpieczenie w klamce od sprzęgła .... jeśli nie naciśniesz klamki to maszyna nie odpali. Tak powinno być, ale w praktyce moja maszyna (pomimo ze mam nawyk naciskania sprzęgła w motorze czy w aucie) pamiętam że potrafiła odpalić i bez sprzęgła. Okazało się że miałem wyrobiony czujnik sprzęgła, który był nastawiony "na zwarcie". Przekładając klamkę do nowej kiery chcąc nie chcąc nastawiłem go jak instrukcja nakazuje - tylko nie wziąłem pod uwagę tego żę był wyrobiony - nadszarpnięty zębem czasu i nie reagował na nacisk klamki. Teoretycznie mogę go przestawićponownie i zmontować, ale 30 dyszki kosztuje nowy więc wymienię i będzie dodatkowe zabezpieczenie " przed dziećmi" ;) Tak więc motór żyje a mi pozostało poskładać teraz wszystko w całość bo śledząc wiązkę rozebrałem go do gołej ramy ;/ ................ przynajmniej instalacje przejżałem =] :D
COM_KUNENA_THANKYOU: Bazyl667

Brak prądu - martwy starter 2019/03/14 22:25 #16452

Gratuluję usunięcia awarii i nabycia nowego doświadczenia :-)
motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Brak prądu - martwy starter 2019/03/15 06:15 #16453

• Matrix
  • Matrix Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Honda Shadow VT 700 TWIN
  • Otrzymane podziękowania: 35
Brawo Ty!!!
Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Brak prądu - martwy starter 2019/03/15 15:41 #16459

to żeś się narobił, i se narobił - roboty...

• Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.247 s.
Zasilane przez Forum Kunena