WITAM WSZYSTKICH ;)

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #10419 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic WITAM WSZYSTKICH ;)
No , bo my sobie tu nawzajem tak pomagamy wszyscy.W końcu to Klub.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #10420 przez BadKris
Replied by BadKris on topic WITAM WSZYSTKICH ;)

Andrzej napisał: No , bo my sobie tu nawzajem tak pomagamy wszyscy.W końcu to Klub.

Zawsze pomagałem i wspierałem klub od początku istnienia(jeszcze niektórych z was nie było)ale w drugą stronę to nie działa!!!

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #10421 przez BadKris
Replied by BadKris on topic WITAM WSZYSTKICH ;)

Andrzej napisał: No , bo my sobie tu nawzajem tak pomagamy wszyscy.W końcu to Klub.

Zawsze pomagałem i wspierałem klub od początku istnienia(jeszcze niektórych z was nie było)ale w drugą stronę to nie działa!!! :S

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #10422 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic WITAM WSZYSTKICH ;)
A ja zawsze sobie powtarzam: Nie myśl ile Klub ma dać Tobie,tylko ile Ty możesz dać Klubowi :)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #10423 przez BadKris
Replied by BadKris on topic WITAM WSZYSTKICH ;)

Andrzej napisał: A ja zawsze sobie powtarzam: Nie myśl ile Klub ma dać Tobie,tylko ile Ty możesz dać Klubowi :)

Nigdy na nic nie liczyłem(chociaż w pewnym momencie potrzebowałem)a i tak nigdy nic nie dostałem.....nawed dobrego słowa..... :S

SPAWANIE OWIEWEK,ZDERZAKÓW iitp. tel.519451016........................... RUST NEVER SLEEPS

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 8 miesiąc temu #10424 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic WITAM WSZYSTKICH ;)
I po to się Tu zalogowałeś żeby na otwartym forum nam to wykrzyczeć?Przecież nie jesteś nawet członkiem klubu więc czego oczekujesz?Chcesz cukierka?To dostaniesz :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.317 s.
Zasilane przez Forum Kunena