Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Tabunada 2020

Tabunada 2020 2020/02/25 07:50 #17412

No to Panowie dziś na spotkaniu szybka piłka . Decyzja - szczegóły - rezerwacja - żeby nie zastanawiać się do maja. :)
COM_KUNENA_THANKYOU: REROMEK

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Tabunada 2020 2020/02/26 09:28 #17415

no i poszło, zaliczka wpłacona, 700 pln, łączny koszt 2700 pln. oby było nas 18-tu, bo może nas to drożej kosztować... :unsure: :whistle:

Tabunada 2020 2020/02/26 11:05 #17416

Ja na pewno się piszę. W jaki sposób przesłać Ci 150zł?
Naprawa, konserwacja, sprzedaż odzieży i akcesoriów motocyklowych... i komputery ;)

Tabunada 2020 2020/02/26 14:01 #17417

REROMEK napisał: no i poszło, zaliczka wpłacona, 700 pln, łączny koszt 2700 pln. oby było nas 18-tu, bo może nas to drożej kosztować... :unsure: :whistle:

hmm Nie wiem Romek jak się ugadywałeś, ale mi się wydaje że powinno być 75 za noc od osoby , a nie 2700 na X chętnych :/
Z tego co się orientuję to jest tak:
1. Romek 2 noce,
2. Bazyl 2 noce,
3. Zibi 2 noce,
4. Andrzej 2 noce,
5. Marek 1 noc,
6. Brat 2 noce,
7. Mariusz 2 noce,
8. Markiz 2 noce,
9. Artur 2 noce ? ,
10. Wiśnia 2 noce,
11. Andreas 2 noce ...
... dalej nie wiem .... modyfikujcie

Tabunada 2020 2020/02/26 18:52 #17418

• Matrix
  • Matrix Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz
  • Honda Shadow VT 700 TWIN
  • Otrzymane podziękowania: 39
Głupie pytanie..... kiedy to będzie?
Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tabunada 2020 2020/02/26 20:35 #17419

Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D

Ostatnia edycja: przez Mariusz.

Tabunada 2020 2020/02/27 11:09 #17421

ustaliłem z Łabędziem, że będzie nas minimum 12 osób i za tyle osobo/dni trzeba będzie zapłacić. jest też możliwość zamówienia cateringu na sobotni obiadek za kilkanaście pln od osoby, ale to jeszcze do ustalenia
COM_KUNENA_THANKYOU: markiz

Tabunada 2020 2020/02/28 14:56 #17425

• Matrix
  • Matrix Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz

Mariusz napisał: Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D

Nic nie mogę obiecać i dużo zależy od pogody ja mam blisko 500 km w jedną stronę :whistle:
Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tabunada 2020 2020/02/29 15:13 #17427

Matrix napisał:

Mariusz napisał: Matrix... ostatni weekend kwietnia. Jakbys dal rade się pojawić to bylaby bomba :D.... chociaż na jedną noc :D

Nic nie mogę obiecać i dużo zależy od pogody ja mam blisko 500 km w jedną stronę :whistle:

Matrix... Tabunada to jest taka specyficzna impra ze na nią można i samochodem jechać :P
Więc, gdybyś sie zdecydował.. to biorąc pod uwagę odległość jaką masz do pokonania to oczywiście lepiej na dwie noce :)
Jeśli przyjedziesz autem to moze i apetyt na moto będziesz miał, ale podczas "tabunaduy" często jest nikła szansa ze ktoś na moto wsiądzie heheh.. pozdrawiam ;)

Tabunada 2020 2020/02/29 17:59 #17428

• Matrix
  • Matrix Avatar
  • Wylogowany
  • Klubowicz
  • Klubowicz

Mariusz napisał:

Matrix napisał:

Matrix... Tabunada to jest taka specyficzna impra ze na nią można i samochodem jechać :P
Więc, gdybyś sie zdecydował.. to biorąc pod uwagę odległość jaką masz do pokonania to oczywiście lepiej na dwie noce :)
Jeśli przyjedziesz autem to moze i apetyt na moto będziesz miał, ale podczas "tabunaduy" często jest nikła szansa ze ktoś na moto wsiądzie heheh.. pozdrawiam ;)

Jak mam jechać to tylko na moto, samochodem to się najeżdżę codziennie, a na moto nie mam czasu.
Zgodę od małżowinki już mam :evil: :whistle:
Matrix w Trasie

Blacklady

COM_KUNENA_THANKYOU: REROMEK

Czas generowania strony: 0.347 s.
Zasilane przez Forum Kunena