Tabunada 2020

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #17355 przez Bazyl667
Replied by Bazyl667 on topic Tabunada 2020
Wspólnie z Mario proponujemy Rodowo. Wpierw duże kółeczko, coś pozwiedzać i "nocleg"

"Ultimus inter pares"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #17356 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Tabunada 2020
Ogólnie taki wypadzik uważam, że byłby jak najbardziej na miejscu, aczkolwiek jak Ro:evil: mek napisał nie za daleko i nie za blisko.
Panowie, można by poinformować jeszcze Wiśnie, Wampira i resztę B) Tabunadowej załogi i moglibyśmy zrobić jednonocny wyjazd. Zebrać się tylko w garść i coś postanowić - byle konkretnie. Pogoda to loteria w Tabunade i to jest najfajniejsze :) Ja proponuję miejscowość Wilimy nad jeziorem Dadaj. Jest tam sporo fajnych domków na styl nowoczesny PRL :) Byśmy się zebrali w 10 chłopa i ognisko rozpalamy. Ogarnijcie się a ja już domek wynajdę :) PZDR :) resztę omówimy na spotkaniu. :evil: B)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu - 4 lata 3 miesiąc temu #17357 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Tabunada 2020
Rodowo to niezrealizowany zeszłoroczny pomysł.Trzeba w tym roku koniecznie wykonać.Lecz zamiast Tabunady możona pojechać troszkę dalej,ok 150km? No i od pt do niedz.Taka mi się wydaje,ale się dostosuje jak będzie inny plan.Niech każdy coś zaproponuje i się dogadamy
Wiśnia i chłopaki już wiedzą i czekają na pomysł.A jak coś Oni wymyślą to też dadzą znać.
A te Wilimy to fajna miejscówka...
Ostatnia4 lata 3 miesiąc temu edycja: Andrzej od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #17358 przez zibistm
Replied by zibistm on topic Tabunada 2020
No dobra Pany jak wspólny wyjazd prawdziwych mężczyzn to proponuje coś konkretnego gdzie sam byłem.
Agroturystyka Dowcień ryżówka 3. Świetny kemping ,są też pokoje, tanio w okolicy kilka atrakcji do zwiedzenia min. dolina Rospudy, jak ktoś chce zobaczyć kresy RP to to jest to. Na miejscu jest wyżywienie, jest też sklep spożywczy. Aha ok 350km w jedną stronę, żartów nie ma.
Druga propozycja to MRU Międzyrzecki Rejon Umocniony. W okolicy można wykupić miejscówkę w jakiejś agroturystyce , a jest ich tam kilka , zwiedzanie trwa 1 dzień - niecały. Odl ok 350-400 km w zależności od trasy. O samym MRU możecie sobie sami poczytać.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #17362 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Tabunada 2020
No,Zbyszek pojechał ostro.
Ja proponuję Wdzydze Kiszewskie.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
4 lata 3 miesiąc temu #17363 przez markiz
Replied by markiz on topic Tabunada 2020
Kaszuby też fajne są i mile wspominam wcześniejszy wyjazd :-)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.245 s.
Zasilane przez Forum Kunena