Krótkie wypady 2020

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #17554 przez Mariusz
Krótkie wypady 2020 was created by Mariusz
Pierwsze km nawinięte ;) hmm ze 100 chyba bylo.... ponizej fotka z dzis tuz przed Gniewem
Załączniki:
The following user(s) said Thank You: Andrzej, REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 11 miesiąc temu #17559 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Krótkie wypady 2020
No pięknie Panowie.Może w majówkę jakiś wspólny wyjazd się zorganizuje jak pogoda pozwoli.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #17577 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Krótkie wypady 2020
Tak nieśmiało zapytam, czy Ktoś z grona motocyklistów zamierza jeździć na dwukołowcu w tym sezonie ??
Ja np. już do pracy zacząłem jeździć na moto - co prawda 5 stopni jest rano, ale radość i tak jest większa a i w gorszych warunkach się jeździło. :/

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #17578 przez zibistm
Replied by zibistm on topic Krótkie wypady 2020
No to majówka z badziewiarską pogodą już za nami.
Jutro ok. 14,00 wyjeżdrzam z Marzeną w kier. Prabut , potem może Iława albo Kwidzyn jakiś, taka rundka. dzwońcie albo piszcie jak kto chętny.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #17579 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Krótkie wypady 2020
niedziela się zapowiada bardzo ciepła ale i pogoda w kratkę ale dla odważnych to :D:D:D jakby co ja jestem na tak.
a jutro mogę od 16:30 bo od rana muszę drzewo ciąć na podwórku. ostatnio zrobiłem kółeczko przez kwidzyn prabuty - ładnie drogę wykończyli i przyjemnie się jedzie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 10 miesiąc temu #17580 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Krótkie wypady 2020

Mariusz napisał: niedziela się zapowiada bardzo ciepła ale i pogoda w kratkę ale dla odważnych to :D:D:D jakby co ja jestem na tak.
a jutro mogę od 16:30 bo od rana muszę drzewo ciąć na podwórku. ostatnio zrobiłem kółeczko przez kwidzyn prabuty - ładnie drogę wykończyli i przyjemnie się jedzie


No ja niedzielę raczej na tak.Piszcie kto i gdzie? Ja mogę od 10 do 17.30. ....co by pogoda dopisała

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.636 s.
Zasilane przez Forum Kunena