Propozycja na "weekend" - Szlak Orlich Gniazd

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #17944 przez Mariusz
To miało być częścią większego planu ( i nie wykluczone ze tak będzie), ale uważam, że to może być ambitna propozycja weekendowa.
Szlak Orlich Gniazd. pl.wikipedia.org/wiki/Szlak_Orlich_Gniazd
Zwiedziłem sobie jeden z tych zameczków - fajny klimacik... a jest ich .. dobre 12 ;)
Można zrobić fajną pętelkę wynoszącą 196 km i zobaczyć wszystkie :D - krótkie przemyślenie iiii ... mamy jakieś max 4h w siodle (na luzaka) i jakieś 8 godz na obiad i zwiedzanie - jakie to proste hahaha. Traska mogłaby wyglądać tak :
www.google.com/maps/dir/Olsztyn,+cz%C4%9...50.7504165!3e0?hl=pl

W piątek np. 3 nudne godzinki na autostradzie do Łodzi i jakieś 2 h ciekawsze do Częstochowy - a dokładnie do Olsztyna koło Częstochowy. Tam mam sprawdzony nocleg , sprawdzoną knajpę i przy okazji spacer z pifkiem na pierwszy zamek.
Sobota moto tourne po szlaku z takimi winklami:



i takimi widokami :



Cała Niedziela by wrócić do domu .... niekoniecznie autostradą ;)
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #17946 przez zibistm
Bardzo ładnie Mariuszku , zwiedziłem większość zamków na orlim szlaku , a szlak przejechałem cały w zeszłym roku z Marzeną na moto oczywiście. Wyprawa bardzo fana i ciekawa , jednak 3 dni to stanowczo za mało.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu - 3 lata 2 miesiąc temu #17947 przez Mariusz
Moto wycieczkę po szlaku odkryłem przez przypadek, ale właśnie jak to napisałeś to olśniło mnie, że Marzena w relacji na messengerze umieściła kiedyś waszą fotkę na tle zamku i sprawdziłem, że faktycznie zdałeś relację z podobnej wyprawy :D Tak to jest jak się fotorelacji na forum nie chce robić. :side:
Tak czy inaczej 3 dni to może mało na zwiedzanie tylu zamków , ale to na pewno nie mało żeby zrobić sporo kilometrów z kumplami po terenach po których się nie jeździło lub nie ma okazji jeździć za często a przy okazji z fajnymi widokami :woohoo:
AAAAaaa w tych propozycjach ( a mam jeszcze kilka pomysłów) jest to co mi się podoba Zibi w naszych wyjazdach... czyli to ze na MOTO-WYPRAWIE najważniejsza jest MOTO-JAZDA ;)

... a jak będę chciał kiedyś zwiedzić dokładnie np. zamki to pojadę z dziećmi ;)

... zawsze można to rozciągnąć na 4 dni... będzie szansa żeby wytrzeźwieć :D
Ostatnia3 lata 2 miesiąc temu edycja: Mariusz od.
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #17948 przez Andrzej
....raczej nie trzeźwieć :laugh: :laugh:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.333 s.
Zasilane przez Forum Kunena