Propozycja na konkretny letni trip

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu - 3 lata 2 miesiąc temu #17954 przez zibistm
Oto moja propozycja na wyjazd taki jak ostatni z Mariem i Wojtkiem , wyjazd na 3 noclegi.
Góry Sowie rejon RIESE. W internecie można zobaczyć o jaki kompleks podziemnych i naziemnych budowli chodzi,
Dojazd i 1 nocleg , następnie zwiedzanie kompleksu i krótkie objazdy po rozległym terenie obiektu 2 nocleg, Długi maksymalnie extremalny objazd licznymi i atrakcyjnymi dla motocykli trasami albo jedną zaplanowaną trasą po górach sowich 3 nocleg. Powrót do domu trasa także może być ciekawie zaplanowana.
Razem może wyjść ok 1500km. Nocleg w jednym miejscu , żeby nie rozładowywać w kółko maneli, sądzę że koszt to 1000-1500zł
na łebka.

I TAK TAM POJADĘ
Ostatnia3 lata 2 miesiąc temu edycja: zibistm od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #17955 przez mareksztum
Zabierz nas ze sobą

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #17957 przez zibistm
Nie ma sprawy. Namów tylko Adama.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #17962 przez Andrzej
Ja mam apartament do ogarnięcia w Ustrzykach Dolnych .Można by zrobić Pętlę Bieszczadzką,Solinę,Bieszczadzką Przystań Motocyklową i wiele innych.Ale to wyjazd raczej na tydzień.....
Ostatnia3 lata 1 miesiąc temu edycja: Andrzej od.
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #17964 przez Mariusz
Nie lubię takiego bałaganu więc zrobię porządek na ile mogę.
Wy "użyszkodnicy" możecie nie wiedzieć :evil: i może wam się co gorsza nie chcieć :evil: .... może kiedyś admin zacznie rozwijać to co zbudował :evil:
Przekopiowuję to co zaczęliście cmokać w wątku wycieczek jednodniowych ....

Zibi napisał ...
"Oto moja propozycja na wyjazd taki jak ostatni z Mariem i Wojtkiem , wyjazd na 3 noclegi.
Góry Sowie rejon RIESE. W internecie można zobaczyć o jaki kompleks podziemnych i naziemnych budowli chodzi,
Dojazd i 1 nocleg , następnie zwiedzanie kompleksu i krótkie objazdy po rozległym terenie obiektu 2 nocleg, Długi maksymalnie extremalny objazd licznymi i atrakcyjnymi dla motocykli trasami albo jedną zaplanowaną trasą po górach sowich 3 nocleg. Powrót do domu trasa także może być ciekawie zaplanowana.
Razem może wyjść ok 1500km. Nocleg w jednym miejscu , żeby nie rozładowywać w kółko maneli, sądzę że koszt to 1000-1500zł
na łebka.

I TAK TAM POJADĘ "
Marek napisał ....

"Zabierz nas ze sobą "
Zibi napisał ....

"Nie ma sprawy. Namów tylko Adama. "

Andrzej napisał ....

"
Ja mam apartament do ogarnięcia w Ustrzykach Dolnych .Można by zrobić Pętlę Bieszczadzką,Solinę,Bieszczadzką Przystań Motocyklową i wiele innych.Ale to wyjazd raczej na tydzień..... "
COM_KUNENA_THANKYOU: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu - 3 lata 1 miesiąc temu #17965 przez Mariusz
Tak się składa, że Zibi na szczęście myślał o podobnym kierunku co ja - bo byśmy byli zmuszeni do wypicia wielu trunków, żeby jeden drugiego przekonał o swoim kierunku podróży ... a tak będziemy pić .... bez przekonywania :P

Otóż plany snułem już od dawna i poniżej przesyłam linki do map z bardzo ciekawymi odcinkami winkli do zrealizowania będąc na tamtych terenach

1. Droga Stu Zakrętów



www.google.com/maps/dir/Kudowa-Zdr%C3%B3...4958144!2d50.5214951
Podobno nawierzchnia pozostawia sporo do życzenia - ale być i nie przejechać !?! :woohoo:

2. Przejazd przez Przełęcze Kubalonka i Salmopolską



www.google.com/maps/dir/Prze%C5%82%C4%99...9609749!2d49.6685428

3. Do" Sobieszowa przez Jagniątków" - ale zaczynając od Grzybowca i w kolejności odwrotnej



www.google.com/maps/dir/Sobiesz%C3%B3w,+...5.6!2d50.8277777!3e0

4. Autostrada Sudecka



www.google.com/maps/dir/DW389/Mostowice,...50.1514877!3e0?hl=pl

5. Dolina Baryczy .. w drodze do lub powrotnej ;)



www.google.com/maps/dir/Goszcz,+56-416/D...58199!2d51.46654!3e0

6. i zajebiście kręty odcinek drogi nr 44 w Czechach bardzo blisko granicy - niedaleko autostrady sudeckiej - oby granice były otwarte :side:



www.google.com/maps/dir/B%C4%9Bl%C3%A1+p...50.2246249!3e0?hl=pl

.... chociaż ja w drodze powrotnej bym zrobił jeszcze przełęcze koło Zakopanego hehe tylko marudy tu są, których tyłki bolą od jazdy :whistle: :woohoo: :P

Tak czy siak worek się rozpruł i można zacząć plan dopieszczać B)
Ostatnia3 lata 1 miesiąc temu edycja: Mariusz od.
The following user(s) said Thank You: REROMEK

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.762 s.
Zasilane przez Forum Kunena