Nasza Crusaderada 2022

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #18365 przez markiz
Replied by markiz on topic Nasza Crusaderada 2022
Ja mogę i na podłodze w śpiworze spać :-) W tak zacnym towarzystwie i dobrym browarku będzie super

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #18366 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Nasza Crusaderada 2022

Andrzej napisał: W ogóle nie jest łatwo coś znaleźć na początku kwietnia,wszyscy startują na majówkę.Ale coś mi się też udało znaleźć I nawet dzwoniłem już.Jest miejsce na 13 osób miejscowość Rapaty hotelik u Antka.3 pokoje 2 osobowe w cenie160zł za jeden i 2 3 osobowe w cenie 180zł za jeden.Wychodzi mi 12 osób?Ale dobra dogadać się można.Jest miejsce na ognisko/grill wiata itp.I nie trzeba po lasach jeździć szukać ośrodka bo jest przy drodze.Może być fajnie.


To przy samej drodze. Ładne .miejsce i ładna okolica. CHociaz słynie z wielu wypadków. Dla mnie też ok. Tu tak cywilizowanie... Ale skoromaja miejsce na ognicho to zajebiście.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #18367 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Nasza Crusaderada 2022
To konkretnie,do wtorku na spotkaniu uzgadniamy kto jedzie (ilu?) i gdzie jedziemy,i przyklepujemy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #18368 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic Nasza Crusaderada 2022
Jest jeszcze zaczna miejscówka lecz trochę chyba za blisko.Hotel resort spa Jeleń pomiędzy Kwidzynem a Gniewem.Domki 6 osobowe w cenie 75zł osoba.Ale jest wypas.Popatrzcie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu #18370 przez Mariusz
Replied by Mariusz on topic Nasza Crusaderada 2022
Byłem kilka razy z rodziną na spacerze itp..
Miejsce zaprojektowane przy linijce. Ładne,ale nie ustronne i czy mają miejsce na ognisko hmmm.... Nie wiem.... Otwarta przestrzeń... Jak będzie wiatr to będzie zimno i na zewnątrz nie posiedzisz.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
2 lata 1 miesiąc temu - 2 lata 1 miesiąc temu #18372 przez REROMEK
Replied by REROMEK on topic Nasza Crusaderada 2022
Domek Fotuso House Na wynajem noclegi Mazury wakacje ferie Liksajny, full wypas, 100,- pln od głowy, 17 miejsc

Rapaty , u Antka też fajne
Ostatnia2 lata 1 miesiąc temu edycja: REROMEK od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.343 s.
Zasilane przez Forum Kunena