Łeba 24-26 sierpień 2012

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4185 przez markiz

Andrzej napisał: Coś w tym roku opinie o zlotach marne...Czyżby pogoda była przyczyną?


Często pogoda psuje frekwencję.Ale klimat stwarzają organizatorzy i przyjezdni motocykliści B)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4186 przez Andrzej

markiz napisał:

Andrzej napisał: Coś w tym roku opinie o zlotach marne...Czyżby pogoda była przyczyną?


Często pogoda psuje frekwencję.Ale klimat stwarzają organizatorzy i przyjezdni motocykliści B)

Chyba coś w tym jest Markiz.Ja myślę że jednak ostatnio to goście tworzą klimat.Organizatorzy coraz częściej nastawiają się na kasę.Weżmy ostatni KARDAN-Wjazd 60zł+plecak60zł itd.Dobrze że goście stworzyli klimat bo bez tego było by marnie(pomijam tu pogodę,że była kiepska)No ale rozumiem ktoś musi zarobić.Ale takich przykładów jest coraz więcej. :(

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4192 przez rollfast
jednym słowem tworzy się komercja...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4194 przez zibistm
Komercja , komercja , Tabunada mnie z plecakiem darmozjadem wyniosła ok ,500-600zł. Dobrze, że atmosfera była git.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 8 miesiąc temu #4197 przez Andrzej

zibistm napisał: Komercja , komercja , Tabunada mnie z plecakiem darmozjadem wyniosła ok ,500-600zł. Dobrze, że atmosfera była git.

Dokładnie Zibi,mnie poszła podobna kwota z plecakiem na Kardanie.A to przecierz tak niedaleko.Ale organizatorom chyba o to chodzi.Zapłaćcie nam,a bawcie się sami... :woohoo:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.208 s.
Zasilane przez Forum Kunena