14.04.2013 r. Jajcarnia w Sobowidzu

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5533 przez rollfast
Witold...poczucie humoru i arogancja,to dwa różne bieguny...my jesteśmy wesołe ludki nawet gdy promili w organizmie brak potrafimy dobrze się bawić...a forum jak każde forum...raz jest wesoło,innym razem na poważnie i z grobowa miną...wszystko zależy jaki temat jest poruszany...co do tematu,to w pip opisów znajdziesz jak trochę poszperasz...każdy zlot czy impreza motocyklowa jest inna,chociaż wszystkie są podobne w jakimś tam stopniu...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5536 przez mareksztum
wazne aby pojechac i uczestniczyc stroj obojetny co kto lubi zabawa jest wazna i Witoldzie nie ma o co sie gniewac bo nikt Cie nie obraza a wiosna oby nadeszla przyjemnosci ze smigania zycze ;)

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5537 przez mareksztum
wazne aby pojechac i uczestniczyc stroj obojetny co kto lubi zabawa jest wazna i Witoldzie nie ma o co sie gniewac bo nikt Cie nie obraza a wiosna oby nadeszla przyjemnosci ze smigania zycze ;)

Marek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5538 przez markiz

witold86 napisał: i ja bym sie na taki wyjazd pisal tylko opiszcie mi jak to tam wyglada bo jeszcze nie mialem okazji byc

Całość wygląda tak że zjeżdżają się motocykliści,przy kościele lub w środku odbywa się msza.Chętni biorą w niej udział,inni w tym czasie spotykają się ze znajomymi lub oglądają motocykle itp.

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5539 przez witold86
heheh jednak dało rade was trochę poruszyć żeby uzyskać odpowiedz he, dzięki chłopaki ja się pisze, chętnie pojadę za wami.pozdrawiam i do zobaczenia na ulicach już wkrótce

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #5540 przez Filipek
Widzę wyjazd będzie dużą ekipą ;) Jak coś też wpisuję się na listę :cheer:

"Nigdy nie kłóć się z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem"

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.230 s.
Zasilane przez Forum Kunena