14.04.2013 r. Jajcarnia w Sobowidzu

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5817 przez witold86
No chłopaki ja tak jak pisałem być byłem ale chyba nie za bardzo byłem przez was przyjęty prawda? Zresztą sami wiecie nowy na forum nowy na spotkaniu a tu czegoś jednak z waszej strony brak tak mi sie wydaje bynajmniej

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5818 przez Andrzej
A to jednak Ty byłeś Witold.Ale z tego co wiem to jak ktoś nowy przyjezdza to się przedstawia pierwszy.Bynajmniej ja tak zawsze robię.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5819 przez rollfast
nie wiem czego się spodziewałeś...wg. mnie wszystko było ok...każdy z nas Cię zauważył...i to myślę wystarczy na początek...pojeździsz z nami,to zmienisz trochę zdanie...życie nie jest takie różowe jak amerykanckie seriale...tam główny wątek to przytulanie i gadka stara jak świat-"kochamy Cię wszyscy",albo-"tak trzymaj",albo-"dasz radę" itd....akceptacja przychodzi z czasem Witoldzie... B)

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5823 przez witold86
He no cudów nie oczekiwałem ale chociaż jakiejkolwiek odpowiedzi bo ja sie z wami przywitałem no ale niestety nikt nie chcial chyba słyszeć

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5824 przez Matrix
O ile dobrze pamiętam Witold to podjechałeś, zatrzymałeś się i zająłeś telefonem. Do nikogo nie podszedłeś z nikim się nie przywitałeś podając rękę czy cokolwiek innego. Chyba, że nie zauważyłem to sorry :unsure:

Matrix w Trasie

Blacklady

Usługi BHP dla Ciebie twojebhp@gmail.com

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5827 przez witold86
O ile ja znan swoje zachowanie to wiem ze podjechałem i ogólnie do wszystkich powiedziałem witam ale mniejsza o większość bo bez sensu debata sie zaczyna

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.779 s.
Zasilane przez Forum Kunena