14.04.2013 r. Jajcarnia w Sobowidzu

Więcej
11 lata 4 dni temu #5829 przez markiz
Mimo ze nie wiedziałem że to Ty stoisz pod Urzędem Miasta zaraz po zejściu z moto ci kiwnąłem B)

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 9 godzin temu #5891 przez Leszek
Do Witolda. Za długo bawiłeś się telefonem i przegapiłeś najlepszy czas na poznanie. Trzeba było podjechać jak byliśmy tylko w czterech a nie czekać do przyjazdu Sztumiaków, w tak sporej grupie każdy może być przeoczony. Masz szansę lepiej poznać się z nami w tą niedzielę pod UM okolo 9,15-9,30. ;)

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 2 godzin temu #5893 przez witold86
Leszku nie wszyscy używają telefonów do zabawy, ale mniejsza o to. jeśli będę jechał sam to będę na pewno ale jeśli z synem to raczej chyba nie. planuje go zabrać ale jeszcze nie wiem jak to wyjdzie

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 godzinę temu #5894 przez Leszek
Syn nie bedzie Ci w niczym przeszkadzał a jazda w duzym gronie bedzie dla niego większa wrajdą - ja zabieram córe.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 37 minut temu - 11 lata 33 minut temu #5896 przez witold86
problem w tym ze z nim bym pewnie jechał nieco poznej no a i kask muszę mu przymierzyć bo nie mam kasku dziecięcego, to był by jego pierwszy wypad, (8 latek) murze się nad tym zastanowić jeszcze
Ostatnia11 lata 33 minut temu edycja: witold86 od.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #5897 przez Andrzej
Panowie wyjazd jest jak mniemam około 9.30?Impreza główna około 13stej,a ja o 13ste planowałem powrót.W związku z czym mój wyjazd na moto odwołany,ale i tak tam będę lecz autem z familią przed 13stą.Mam nadzieję że się spotkamy i życzę przyjemnej jazdy.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.245 s.
Zasilane przez Forum Kunena