ZLOTY- TERMINY

Więcej
10 lata 2 miesiąc temu #7686 przez Andrzej
Replied by Andrzej on topic ZLOTY- TERMINY
Tabunada 25-27.04.2014 tradycyjnie Mierki oś.Kołatek

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #10239 przez rollfast
Replied by rollfast on topic ZLOTY- TERMINY
Markiz podał linka,ja wrzucam szczegóły...

Tradycyjnie jak co roku w pierwszy weekend lipca tj. 4-6 odbędzie się zlot motocyklowy nad Wdą w Czarnej Wodzie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromne pole namiotowe oraz miejmy nadzieję słoneczna pogoda, pozwoli uczestnikom zlotu poczuć się naprawdę komfortowo. Oprócz błotnych kąpieli, toru off-road, świetnego klimatu oraz super towarzystwa nie będzie mogło zabraknąć również konkurencji, które podnosić będą tylko poziom dobrego humoru wśród uczestników zabawy. Warto podkreślić, że praktycznie każdy biorący udział w jednym z konkursów będzie mógł liczyć na drobny upominek, a zwycięzcy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Najlepszą nagrodą w tym roku będzie motocykl HONDA CBR 125 z 2005 roku, jednak nie zdradzamy szczegółów bo dowiecie się wszystkiego na miejscu ;-) Tego nie ma żadnym innym zlocie !

W piątek zagra dla nas zespół Pandadread Sound System. Na sobotę przewidujemy paradę ulicami Czarnej Wody. Na wieczór zaszczycą Nas swą obecnością zespoły muzyczne takie jak Hold, Layo, Czarne Kwiaty, Tersha oraz TOMEK LIPIŃSKI (współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Izrael, Tilt).

Piątek:

od 17.00 Pandadread Sound System

ok. 19.00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy w trakcie koncertu i zabawa do białego rana

Sobota:

10.00 Pobudka

11.00 Parada

14.00- 17.00 Konkursy z nagrodami

17.00 Hold

18.00 Layo

20.00 Czarne Kwiaty

22.00 TOMEK LIPIŃSKI

00.00 Tersha

Bilety:

50 zł- motocyklista (w tym opaska zlotowa, koszulka, blacha, wstęp na pole namiotowe i koncerty)

15zł- zwykły (w tym opaska koncertowa, wstęp na koncerty)

Live To Ride
Załączniki:

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #10244 przez markiz
Replied by markiz on topic ZLOTY- TERMINY

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #10260 przez markiz
Replied by markiz on topic ZLOTY- TERMINY

rollfast napisał: Markiz podał linka,ja wrzucam szczegóły...


Tradycyjnie jak co roku w pierwszy weekend lipca tj. 4-6 odbędzie się zlot motocyklowy nad Wdą w Czarnej Wodzie. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ogromne pole namiotowe oraz miejmy nadzieję słoneczna pogoda, pozwoli uczestnikom zlotu poczuć się naprawdę komfortowo. Oprócz błotnych kąpieli, toru off-road, świetnego klimatu oraz super towarzystwa nie będzie mogło zabraknąć również konkurencji, które podnosić będą tylko poziom dobrego humoru wśród uczestników zabawy. Warto podkreślić, że praktycznie każdy biorący udział w jednym z konkursów będzie mógł liczyć na drobny upominek, a zwycięzcy otrzymają bardzo atrakcyjne nagrody. Najlepszą nagrodą w tym roku będzie motocykl HONDA CBR 125 z 2005 roku, jednak nie zdradzamy szczegółów bo dowiecie się wszystkiego na miejscu ;-) Tego nie ma żadnym innym zlocie !

W piątek zagra dla nas zespół Pandadread Sound System. Na sobotę przewidujemy paradę ulicami Czarnej Wody. Na wieczór zaszczycą Nas swą obecnością zespoły muzyczne takie jak Hold, Layo, Czarne Kwiaty, Tersha oraz TOMEK LIPIŃSKI (współzałożyciel zespołów Brygada Kryzys, Izrael, Tilt).

Piątek:

od 17.00 Pandadread Sound System

ok. 19.00 Oficjalne rozpoczęcie imprezy w trakcie koncertu i zabawa do białego rana

Sobota:

10.00 Pobudka

11.00 Parada

14.00- 17.00 Konkursy z nagrodami

17.00 Holdk

18.00 Layo

20.00 Czarne Kwiaty

22.00 TOMEK LIPIŃSKI

00.00 Tersha

Bilety:

50 zł- motocyklista (w tym opaska zlotowa, koszulka, blacha, wstęp na pole namiotowe i koncerty)

15zł- zwykły (w tym opaska koncertowa, wstęp na koncerty)



Ja myślę zobaczyć jakie tu mają klimaty B) Mam nadzieję że będzie trochę starych motocykli

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
8 lata 9 miesiąc temu #10262 przez markiz
Replied by markiz on topic ZLOTY- TERMINY
Myślę jechać ok.17-18-ta.Jakby co będę czekał na orlenie w Sztumie.Dokładną godzinę podam jutro

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.291 s.
Zasilane przez Forum Kunena