11maj - propozycja - Malbork

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5836 przez Andrzej

Matrix napisał:

Andrzej napisał: Matrix,nie wiedziałem że na ten wyjazd zostałeś głównodowądzącym grupy. :laugh:
Ale nie w tym temacie tu piszemy...


Prowadzący jest dowodzącym to chyba jest oczywiste.
Jeśli takich rzeczy nie wiemy to wybaczcie nie wiedziałem i przepraszam wszystkich, że się szarogęszę.

Matrix nie gniewaj się,po prostu tam był taki bałagan żeśmy się wszyscy trochę pogubili w tłumie.Ja w tamtą stronę sam praktycznie jechałem i wracać sam nie chciałem.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5837 przez rollfast
a ja jestem zdania.że nie ma co się tu uzewnętrzniać...mamy swoje forum wewnętrzne,są też spotkania i warto rozmawiać o pewnych rzeczach...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5838 przez kotekmk
a może po prostu skończmy tą Gatkę, chodziło mi o zebranie zdań a wypowiada się 3-4ludzi.

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5839 przez rollfast
wypowiada się tylu,bo tylu akurat jest aktywnych...

Live To Ride

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5840 przez markiz

kotekmk napisał: a może po prostu skończmy tą Gatkę, chodziło mi o zebranie zdań a wypowiada się 3-4ludzi.

Spoko-myślsz że od razu wszyscy rzucą się do twojego tematu.Ja się np.nie określam bo śmigam co dwa tygodnie na jakiś zlot w maju.Jak się uda to będę aby się spotkać z innymi

motocykle to nie wszystko-liczy się pasja

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #5841 przez kotekmk
Markiz ale mi nie chodziło o powiedzenie tak na 100% będę (bo wiadomo każdy ma swoje sprawy i na 100% nigdy nie wiadomo) chodziło mi tylko o wypowiedź czy jesteście tym zainteresowani czy po prostu to głupi pomysł i mam sobie darować. i tak jak pisałem w żadne organizacje wielkiej imprezy nie chce się bawić tylko bynajmniej w tym roku spróbować podpiąć się do innej imprezy.

Lewa w górę
www.catdesign.com.pl

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.223 s.
Zasilane przez Forum Kunena